• stawka

Sprawiają, że ostatni. Nie jest łatwe, gdy ktoś myśli, że szczęście jest podejrzany. Zwolnić ciśnienie, bez płytki na horyzoncie. Jupiter dba o wszystko, Ciebie i Twojej firmy. Wyzwanie: zostawić i cieszyć się max.

  • Będzie poruszać

Dając nowy sens jego życiu staje się wiatr raz fundamentach położonych, z zasadami. Jak chcesz działać jak chcesz. Miłość do domu, że chcesz. Jupiter ułatwia promowanie pięknych spotkań, które generują duże projekty. Pojedyncze, gładkie podejście tej jesieni budzi pragnienie życia razem w zimie. Jako para, wziąć przyjemność w odkrywaniu nawyków. Szukamy, znajdujemy, pójdziesz, znajdziesz się ... miłość pewnie (i niezależność na żywo!) W pracy nieszkodliwy oferta może zwiększyć nagle swoją karierę i zwiększyć przychody , Merkury potwierdza informacje o przystojnym umowy mają być podpisane w okresie od listopada do grudnia. Zdarza się tak w Jupiter! Wszystko jest oferowana pod warunkiem komunikowania się, wyrażania i kształtować swoje pragnienia.

  • Może zablokować

Marzec popycha do łokcia w październiku, aby bronić swoich interesów i poruszać się w górę. Jeśli hamulec, proszę, że przechodzą pod nosem. Niestabilność cię przeraża. Tak, ale teraz, to jest nieuniknione (koniec października, początek listopada) o świcie, aby rozpocząć nowe projekty. Znajdź swoje znaki (Job, obudowa), organizowanie (harmonogramy, priorytety), dostać się na dobrze (miód, współpracownicy), zmiana wymaga czasu i powoduje zamieszanie. Formularz strona jest znana, stawy są kruche. Kolejny powód, aby uniknąć jakiegokolwiek ryzyka bólu i niedrożności w szyi i plecach. Wzmocnić swoją obronę, wizytę u specjalisty, jeśli to konieczne. 

  • Postaw na

Zdolność iść w nieznane, aby odsłonić swoje ukryte talenty. Wszystko, czego nie śmie powiedzieć, czy zrobić pokaz ma zamiar wyjść na jaw. Wykorzystaj swoją charyzmą zaprzyjaźnić, krzyż miłosne. Polegać na słuchanie zidentyfikować i spełnić oczekiwania tych wokół ciebie. Jednym słowem, uzewnętrznić i zatriumfuje. Społecznie i w pracy jesteś pro, to musi być znany. Rake daleko, szeroka i wysoka, jeśli to konieczne, aby znaleźć działalności i wynagrodzenia) w zakresie swojej wirtuozerii.     

Jesteś Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Wodnik lub Ryby? Spróbuj także swój horoskop na sezon 2015!

Czytaj też: Poznaj swój horoskop dzienny

Masz 3 minuty?