Miłość: cud prostoty

Uspokajającym i szczere uczucia nie są mniej podawać lekkomyślność i wesołość przez cały rok. Jowisz przynosi swoje pragnienia uhonorować, Saturn stara się wypełnić. Wspólna jest idealny! Twoja miłość ożywa z dnia 4 lutego przez dynamiczny Wenus. Ponieważ lubimy na pierwszy rzut oka, przybliżenie jest natychmiastowa. Rodzina, projekty przejść do następnego poziomu, miejsca pracy są uruchamiane, dzierżawy jest podpisana, planowaną podróż. Od 5 marca do 3 kwietnia, Wenus drażni Tym razem Twoim wymian. Zamień swoje małe wady w dużych walorach dialog zostaną zachowane. W jaki sposób? Zmieniając organu ochrony, poprzez zajęcie konstruktywną krytykę. Venus bierze rozpęd od 29 kwietnia daje carte blanche do sformalizowania związku i spawać linki do 5 czerwca Rodzina jako przyjaciół, musimy wiedzieć, kto może liczyć i polegać. Zharmonizowania relacji, nauczyć się zarządzać swoimi emocjami i zaskoczenia przez delikatność, gdzie czeka złym humorze. W lipcu wygrywasz że pomyślnie. 6, twoja Wenus urok przenika swoich (nowych) magicznych relacje. Lubię cię, wiesz, że odbywa się to przez płomień, który występuje, dar otrzymać. Zapraszając do domu w dniu 20 lipca, Mars mecze uczucia do działania. Po wpatrując się w oczy, to ręka w rękę, kiedy przejść na drodze wspólnych pragnień. Wspólnie kopiesz utwory, zbierać pieniądze daje środki, aby osiągnąć swoje cele. Od 27 sierpnia do 20 września. Trójkątny Wenus / Jowisz / Saturn spodziewa dojrzałość zorganizować życie w domu. Ci orkiestrować dni po mistrzowsku dla wszystkich, aby poruszać. Od 6 listopada, Merkury obejmuje konstruktywny okres, idealny dla finansowo wklej marzenia pary do rzeczywistości. Nowe projekty są wyobrazić koniec roku, obiecując być zakończona w 2018 roku.

porady eksperta

Gérard Leleu, lekarz i seksuolog.

Problem z wykonaniem pragnieniem jest to, że tracisz punkt: radość z dzielenia się. Twoja chęć dać przyjemność innym jest następnie przenoszona przez pragnienie, aby pokazać, kto jest „królem dżungli”. Nie bardzo altruistyczne ... Spróbuj wyjść z gry dominacji dostać się do całej krótkiej grze. Zebrane albo lepiej, poprosić o uściski. Dowiedz się, aby dać Ci trochę, z wytworzeniem, aby zyskać bierność zamiast poszukiwania tylko wygrać. Zmiana roli będzie zrównoważyć relacje.

Srebro: Praktyczne sposoby forward

Stawka może wydawać się mniej ważne niż pragnienie prawdziwej jakości życia. Po kojarzenia fortunę do sukcesu, Lew jest kowalem swego szczęścia, opierając się na bardziej spełnienia, ponieważ jest wzbogacenie projektów. Z Merkurym w lutym, zaczynasz z niższych opłat. Wskazówki i zaradność doprowadzić wodę do młyna, do którego dodać lukratywne możliwości inwestycyjne około 15 marca. Zyski wiosenne promować użytecznych projektów wdrożeniowych z żadnym innym celu, który poprawia komfort domu. Od 21 kwietnia do 3 maja, planowania, wynajem wydatki przed latem. Samoregulacja uwolnienie Lion łączy zabawy i dobrego zarządzania. Tego lata ekskluzywnych pragnienia są spełnione bez zatrzymywania budżetu. W październiku, a nawet w grudniu, Merkury cofa do generowania zysku. Kontakt jesień sojusze fok, dobre wyniki na początku zimy potwierdzić, że decyzje, działania i ambicje są istotne i płatnej.

 

porady eksperta

Valérie Marcellier, konsultacji trenera, trenera.

Uczyć się cierpliwości! Ulegając pilności wydatków jest podjąć ryzyko, aby „na minusie”. Wolą inwestować w dobrze przemyślanych projektów dedykowanych do poprawy jakości życia.

Praca: duże zdolności do działania

Czy podjąć ramiona do projektów ciała od 29 stycznia, zgodził się. Czy zdecydujesz się zastąpić twoi koledzy nie zgadzają. Z Jowiszem, trzeba grać na aksamicie kultywowanie dobrych stosunków z otoczenia. Powtórz wiadomość jak mantrę, gdy stres cię zaatakować. Masz wszystko dla ciebie (Mars), to wszystko (Jupiter), wszystko na sukces (Saturn). Aż do 10 marca, twoje wysiłki są nagradzane. Promocja nie jest jeszcze sprostać Państwa oczekiwaniom, ale droga jest w górę. Twój dobry nastrój tworzy atmosferę tak przyjemne, jak konstruktywny zespołu. Jowiszowej lekcja (dzięki uprzejmości-nauczanie), podzielić piękną wiosnę i zwycięstw grupowych. Jeśli Leo prowadzi procesję widział mniej ciągnąć kołdrę. Od 22 kwietnia do 4 czerwca, zakres działalności rozwija się wspólnego mianownika: komunikację. Trenować, sprzedawać, uczyć ... triumf w sektorach, które wykorzystują swoje umiejętności interpersonalne. Wielki dla obrazu, nagradzając o status, nagradzając dla portfela. Wiemy, że ciężko pracownika, który nie pozostawia czasu na oddech. Na nerwy przed latem, dużo płacą za drażliwość. Oznaczyć letniej przerwie: off przenośnych neuronów w stanie gotowości. Jeśli były w zagłębieniu fali lub rozważają przekierowanie, Mars w sierpniu zwiastuje dramatyczną odbicia. Potrzebny jest odnowienie w nieoczekiwaną ofertą, która stawia Cię na drodze do sukcesu. Od 25 sierpnia, Saturn znajdzie swój rytm, projekty stają się oficjalne. Korzyści daje większą elastyczność, aby skorzystać ze swoich umiejętności. Wyrusz wyzwania (konkursy, poczta) między 23 października i 9 grudnia, masz szansę na wygraną. Państwo zakończyć rok z komfortem najwyższej jakości bez spocząć na laurach.

porady eksperta

Valérie Marcellier, konsultant trener, trener. Sam, to nie działa! „Delegowanie jest zaufanie”: Powtórz tę mantrę, kiedy tylko proszę przypisać zadanie do jednego ze swoich pracowników. Wyjaśnić, co naprawdę się spodziewać: mapa, etapy, terminy, zadania, obowiązki ... towarzyszyć mu (bez wrażenia, że ​​jesteś monitoring), podziękować im. Bądź bardziej elastyczny akceptując zmiany perspektywy, rytm, sposób, w zależności od sytuacji. Przyjmowanie niepewność ma być gotowy do radzenia sobie. To prowadzi do sukcesu!

Postać: energia stymulowane 

Jupiter umieścić na relacjach w 2017 roku, jednak będzie lepiej połączone z innymi, jeśli jesteś pierwszy do siebie. Można to zrobić poprzez słuchanie żyjesz wewnątrz: hipnoza, terapia relaksacyjna, joga, trzy przybranego wewnętrzny spokój, czego potrzeba, aby czuć się dobrze. Wiosna to idealna pora na detoksykację organizmu i umysłu razem. Sojusz Jupiter / Saturn wzmacnia odporność. Trzymasz szok fizycznie, ale nerwy grożą upuścić zbyt przepracowania. Znowu myśleć „zen” pomoże Ci puścić. Lato uroczy i radosny motywacja w sporcie, konkurencyjny duch w garderobie budować tylko na zabawę. We wrześniu, mięśnie zacisnąć, również nie ciągnąć za linę i działając pochopnie. Odnowiona energii od 6 grudnia, kiedy Merkury harmonizuje czynności potrzebnych do doświadczeń i emocji.

porady eksperta

Corinne Bellor, Hypnotherapist. Jogę! Nidra dekompresji, Winjasa energetyzujące Iyengar zapobiega bólu. Kierować swoje potrzeby poprzez słuchanie swojego ciała, swojej intuicji i porad ekspertów. 

Odkryj prognozuje także Baran,  Byk,  Bliźnięta,  rak,  lewPanna,  Waga
SkorpionStrzelecKoziorożecWodnik, i Ryby.

W ten sposób, horoskop dzienny!

----------------------------------------------------

Po prostu odkrył swoje horoskop 2017 i że gwiazdy i planety zarezerwujesz ...

Ale czy naprawdę wiemy Charakterystyka Lion ?

Panna Lew, swojej portret astrologiczny mówi wiele o tobie: przywództwo, usługi lub plemię, wy orkiestrować życie tych wokół mistrzowsku. Jesteś osobą o wyjątkowej piękności z wyjątkowych cech.

znak ognia, Lew budzi namiętności i wzbudzić ciekawość. swój profil astro termokurczliwe podkreśla zapotrzebowanie być podziwiany i uznane, nawet jeśli czasami zostawić vampirize przez odbiorców.

Lew, czy osób lub proste anonimowe, mają cechy fizyczny i charakter czasami bardzo blisko, bezpośrednio związane z ich znakiem. Strzeż się różne odcienie wstępni...

Side miłość? Wszystkie znaki nie mieszać ... Odkryj, co się kompatybilność miłość ale także Kody uwieść mężczyznę Leo a przede wszystkim, Jak z tym żyć.

swój Dziecko jest Leo i chcesz zrozumieć ten znak? Szybko odkryć astro portret to dziecko pełne życia.

Czy wiesz, że Twój zakład jest szczęście orchidei motyl ?

Wreszcie, wykonaj Nasze 10 wskazówek dla 2017 nasz astrolog Marc Angel i wszystkie nasze prognozy na polach miłość, kariera, los twój znak !

Czytaj także: 

Horoskop Filmy: kompatybilność z innymi objawami miłość

Horoskop chiński: odkryć swój znak i jego historię w filmie

Filmy horoskop: jak uwieść mężczyznę po jego znak?