• Ćwiczenie 1: wszystkie ramiona
  • Ćwiczenie 2: dla pięknych Peczu
  • Ćwiczenie 3: pulchne ramiona
  • Ćwiczenie 4: Ramię
  • Ćwiczenie 5: piękne bicepsy

ECTS: DR

Ćwiczenie 1: wszystkie ramiona

Pozycja wyjściowa: stojąc, rozkroku i pół zgięte, wziąć hantle (lub małą lub dużą butelkę wody w zależności od wagi można wykonywać) w prawej ręce. Umieścić ręce za szyję. Lewa ręka jest umieszczony na biodra i miednicy powinny pozostać tyłozgiętej (do przodu).

ruch: rozciągnąć prawą rękę bez ruchu łokcia, w natchnieniu. Powrót do pozycji wyjściowej. Odwrócenie kierunku ruchu, butelka w lewej ręce. Powtórz 15 razy na każdym boku.

Formularz idea: po kilku sesjach, zwiększyć liczbę ruchów 5. Ditto dla ciężaru hantle.

Aby rozbudować swoje ramiona szybko, myślałeś, butelkę wody? Zobacz nasz film!

customvideo

ECTS: DR

Ćwiczenie 2: dla pięknych Peczu

Pozycja wyjściowa: stały, pół-zgięciu poza nogi koziołek ręcznie (lub małą butelkę wody), ramiona zagięte pod kątem prostym, wygina się na wysokości ramion, tyłozgiętej basenu (do przodu).

ruch: zacisnąć ramiona równolegle skierowane wydechu. Powtórz 15 razy.

Formularz idea: po kilku sesjach, pracując w tym roku w postaci serii. Na przykład 2 razy 15 ruchów. I dobrze przedmuchać między seriami.

ECTS: DR

Ćwiczenie 3: pulchne ramiona

Pozycja wyjściowa: stały, pół-wygięte nogi, w pewnej odległości od szerokości bioder wyprostowany, narzędziem (lub joystick) lub ręce trzcinowego. Umieścić drążek z tyłu, na wysokości łopatek, kolana ugięte.

ruch: Powoli unieś ramiona, aż do ich prosto w linii z ciałem i pochylić się do przodu, do tyłu w prawo tak, że jest równoległa do podłoża. Powrót do pozycji wyjściowej. Powtórz 20 razy.

ECTS: DR

Ćwiczenie 4: Ramię

Pozycja wyjściowa: stojące stopy dołączył do 1,50 m drzewa lub ściany, ręce umieszczone powyżej ramion w pełni otwarta, lekko nachylona i ciało zawinięte w celu pobudzenia krążenia.

ruch: utrzymywanie wielu łokcie do ciała, powoli ugnij ramiona się pobytem w osłonie. Przytrzymaj przez 5 sekund. Wróć do pozycji wyjściowej w tym samym tempie. Powtórz 10 razy.

Formularz Rada: uważaj na plecach.

Znajdź nasze ćwiczenia do łagodzenia z powrotem.

ECTS: DR

Ćwiczenie 5: piękne bicepsy

Pozycja wyjściowa: stały nogi boku, częściowo wygięte miednicy odchylenie do tyłu (do przodu) wiosełka 1,5 kg w każdej parze (lub butelki wody 1,5 litra), łokieć blisko ciała, ramiona spadają wzdłuż korpusu ,

ruch: trzymając ręce blisko blisko ciała, ugnij łokcie aż ręce dotykały ramion. Oddychaj wysiłku. Czy 15 loki ramię, a następnie zabezpieczyć je pod odpowiednim kątem do 30 sekund. Powtórz 3 razy.

Również pomyśleć o swoim abs. Znajdź nasze ćwiczeniarozbudować abs.

Ćwiczenia z książki Celem odchudzania, Publikowanie Larousse.

Masz 3 minuty?