Moje uda, to prawdziwa katastrofa. Wyobraźmy sobie dwie szynki, kołnierze i opatulony w miłym warstwą cellulit. Wystarczy powiedzieć, że jestem w spodniach przez cały rok i nie mam przywdział strój kąpielowy dla wieku ... Ale gdy usłyszałem o „30 dni squat Challenge”, w końcu widział okazja, aby pozbyć się mój stary kompleks

Zasada? To bardzo proste. Każdego dnia mamy określoną liczbę przysiadów do zrobienia. Wyzwanie trwa 30 dni Całkowity a celem jest zwiększenie stopniowo. Tak więc, w dniu 1, musimy zrobić 30, dzień 2, 40, 3 dni, 50 ... i trzydziestego dnia, należy (zazwyczaj) w łańcuchu 250. Dobra wiadomość dla sportu Niedziela: co 4 dni masz prawo do „dzień odpoczynku”. Uff!

Twitter i Instagram zdjęcia „przed / po” marzą. Po zaledwie jednego miesiąca, Dziewczyny bardziej jędrne pośladki  i ud topiony jak magia. Kusi mnie! O ile nie ma problemu: Nie jestem wysportowany. bieganie, Próbowałem, ale die uduszony po 8 minut (mój rekord), pływanie, zawsze mam dobry pretekst, aby unik i jestem zmuszając się, ja nie rozumiem, co tam jest tak świetnie się pocić krwią eliptyczny... Jazda na forum młodych matek polowania nagle wszystkie moje obawy: 30 dni squat wyzwanie, każdy może to zrobić. Potem idź!

Copyright: Annaira na Youtube

Masz 3 minuty?