Anna

Pochodzące Anne, że nazwa pochodzenia hebrajskiego znaczenia "łaska", Wymienione w top 50 z pierwszych nazw podanych do dziewczynek od kilku lat, staje się koniecznością. Nazwa ta objawia Native American brzmiące sympatyczny osobowości, proste, naturalne i społeczne. Anna hodować, inteligentny i pragmatyczne.

Cheyenne

bezpośrednio inspirowane przez indyjskich ludzi dlaAmeryka Północna, Nazwa Cheyenne sens "język zrozumiały" w Native American. Mimo, że był szeroko nagłośnione przez Marlona Brando, który wybrał go na jednej z jego córek, że nazwa jest wciąż rzadko stosowane we Francji. Wolny i niezależny, Cheyenne przekonują tajemniczej stronie i tajemnicy kochają rośnie. Są one również dynamiczny, miło, nerwowy i czasami torturowany.

Kiona

Bardzo mało znany, to Oficjalna nazwa amerykańska prowadzi przez mniej niż stu ludzi we Francji. Etymologicznie, oznacza to dosłownie "golden Hill", Dziewczęta, które je noszą są wrażliwe, intuicyjny, lojalny i dyplomaci. Pokazują one także poczucie siebie i wielkiej towarzyskości.

Koko

Dynamiczny, żywy, emocjonalny ... Koko schrupać życie toothy. Z wielką intuicją, są ludzie otwarci na świat wokół nich. Są ekstrawertykiem, z lekką tendencją do działania. Za tą pozorną obojętnością ukrywać osoby zdeterminowany i pewny siebie.

Macha

Bardzo popularny w rodzimej kultury amerykańskiej, nazwa Macha jest stosowana w wielu krajach, co czyni jego pochodzenie nieco chaotyczny. We Francji Macha są obchodzone w dniu 15 sierpnia, w dniu NMP. Są to wolontariusze, pracownicy i rygorystyczne. nadaje się również do nich wielką odwagę i skrajne hojność. Są pasji i zaangażowanych kobiety.

maj 

Pochodzące z Mary maja jeszcze nie mają podobną reputację w tym znakomitym nazwiskiem. Mimo to zasługuje być znany, ponieważ daje tych, którzy noszą osobowości z wieloma cechami. Rzeczywiście, Mai są uważane za oryginalne, odważne, aktywne i niezależne. Niezwykle wymagający, uwielbiają korzystać z przyjemności życia.

Malia

znaczenie "gorzki" Indiańska w imieniu Malia pasuje ludziom towarzyski, zabawny i emocjonalne. Malia są często zarezerwowane kobiety, którzy będą z łatwością przenosić. Oni potrzebują stabilności i bezpieczeństwa, aby czuć się komfortowo nawet jeśli oni docenić spontaniczność i przygody od czasu do czasu.

nina

Pochodzące z Anna i Anna, nazwa ta ma różne pochodzenie, co nie umniejsza jego reputację jako regularnie zajmuje Top 50 najbardziej prawdopodobnych nazw dla dziewcząt. Czczony 14 stycznia, Nina są złożonymi osoby, które pragną odnaleźć wewnętrzną równowagę. Wyrafinowany i wrażliwy na piękno posiadają one ekstremalną czułość, która napędza im dotrzeć do innych.

nova

W Indiańska, nazwa oznacza Nova "ten, który panuje na ziemi", Dzięki tej etymologii, nietrudno sobie wyobrazić, że Nova mają bogatą osobowość. Odważny, energiczny, stanowczy, przemyślany ... Mają wiele zalet, które warto poznać.

petunia

Niezwykle rzadkie we Francji, nazwa ta jest podstawą rodzimej kultury amerykańskiej. Petunii są złożonymi istotami o pewnej dwoistości. Rzeczywiście, oni nieustannie oscylują między introwersji i żywiołowości, spontaniczności i refleksji, nieśmiałość i ubezpieczenia. To pozostaje ludziom intuicyjne, towarzyski i hojny.

Odkryj także nasze 10 najlepszych indyjskich imiona dla chłopców

Czytaj także: Nazwy Kompatybilność: złote zasady, aby odebrać dziecko

Masz 3 minuty?