To powrót spodnie harem (spodnie, w języku arabskim). I dobrą wiadomością jest to, że nie jest pomocne będzie topowy model, aby móc nosić go z klasą. Spróbuj tego płynu z opadające spodnie krocze, to jest do przyjęcia. To proste: to schlebia swoją figurę, przewidzianego znać dobrze wybrać i dopasować.

Jak wybrać harem?
Nie możemy powiedzieć tyle: dokonać właściwego wyboru, niezależnie od ubioru, trzeba spróbować! Jest to szczególnie prawdziwe w niektórych częściach garderoby tak. Materiał, krój, kolor ... Bądź uważny na szczegóły, aby ustawić dźwięk na swój strój.

Materiał: to jest kluczowym elementem, który nadaje styl harem pants, i tonu do stroju. Na swobodny wygląd, pójść na tkaninie płynu: bawełny lub lnu. Efekt padającym gwarantowana. Jeśli jednak chcesz, aby dać maksimum elegancji wygląd, przejdź do delikatnych tkanin, miękka jak jedwab, lub materiałów, które mają czegoś takiego jak wełna czy bawełna.

Cięte: uciekać harem pants zbyt spada między nogami, dzieje się w kolanach. Chociaż kpiny nie zabije, to trudno dopasować z górnej i klasycznych butach. Preferują model ziewanie nieznacznie, około dziesięciu centymetrów w górę. Przed lustrem, odwrócić: harem jest szeroki, ale nie powinno to oznaczać rozwinąć. Powinna ona spaść na tyłek ładnie rysować swoje kształty. Również upewnić się długość nóg. Uniknąć połowy łydki obniżyć ryzyko zgniecenia sylwetkę. Wolą wzór z długimi nogami, kostek mocno.

Kolor: Po raz kolejny, to wszystko zależy od pożądanego efektu. Pamiętaj jednak, że Jasne kolory wydają się rosnąć, podczas gdy ciemniejsze kolory rafinowany. Jednakże, jeśli chcesz dać trochę pep do stroju, zawsze wolą matę kolor jak beżowy, ciemnoszary lub lekkim koralowców. Dla maksymalnej elegancji, czarny, szary melanż lub granatowym są wśród musi mieć. Jednak uciec modele terenie. 

Jak nosić spodnie harem?
- Do kobiecej sylwetki, bawić się z kontrastów. Spodnie harem są szeroko na nogach, tak, zrównoważyć wszystkie przyjęcia górną blisko ciała aby zaznaczyć swoją klatkę piersiową i talię.
- Zapraszam do eleganckich kawałki na swój wygląd: Zamontowana marynarkę, parę wysokich obcasach ... nic bardziej skuteczne dla ultra-chic wyniku!

Moda faux pas
- Wygnać spodnie harem noszone z szerokiej górze, styl bluzki. Jeśli nie chcesz, aby ukryć się za bezkształtnych ubrań, wynik jest fatalny,
- Spodnie harem noszone z parą klapki lub klinów: zapominamy! Jeśli nie są bardzo wygodne z celów obcasach, wolą ładne parę sandały typu gladiator
- Pamiętaj, aby szczegółowo: biżuteria, makijaż, włosy nie powinny być pozostawione przypadkowi. Wolą grzywny i dyskretną biżuterię, dymu oko ponad oczy na więcej trzeźwości i sprawne wysuszyć albo ładny kok.

Zobacz także: 

>Nosząc wysokie spodnie talii

>Jak nosić Culottes?