Jeśli zastanawiasz się, co powiedzieć Eva Longoria i Victoria Beckham przyjaźń między dwoma Autoportrety podjęte gdzie przygotowania do kolejnego zdarzenia społecznej, mamy odpowiedź!
Dwa bity mody i kobiet mówić wskazówki mody. Nic więc dziwnego, że są tak piękne. I podobnie jak Victoria Beckham ma teraz wyrobił w środku, że nie waha się dzielić swoje nawyki fashionistką z Eva Longoria ostatnio poczyniła pewne niedyskrecji o tych cennych rad one wymiany.
Piękne Łacińskiej rzeczywiście ujawniło zrobiła sortowania niewiele jest w jego gwiazdę opatrunku zwłaszcza wśród wielu par butów na wysokich obcasach dla swoich preferują modele sneakers marka słynne sportowe z 3 paski (Adidas). Zmiana, która jest niewątpliwie ustawić Victoria strażnika, którego nogi poniosły wiele za to, że był nadużywany przez niezliczone szpilki na platformie jest właścicielem. Bez makijażu, Eva powiedział też odtąd naśladowcą mniej znaczy więcej, w słowie sartorial prostota ona ma prawo rada Victoria podium jego ubranie marka potwierdzenie ich dobrej praktyki. 

>>> Czytaj też: 3 wskazówki mody Pikowanie Céline Dion
3 wskazówki mody Pikowanie Cristina Cordula
3 wskazówki mody Pikowanie Brigitte Macron

Masz 3 minuty?