Wszystkie nasze tablice z 3 Suisses przyjąć dżinsy dla Ciebie w oparciu o swoje ciało! 

Jestem mały
J„unika...
Zbyt długie dżinsy, które są brzydkie zmarszczki na kostkach. Ale zamiast banalnej lamówką, wyciąć nadmiar długości i stanowi odwrotność zewnętrznego, dużo bardziej prawdopodobne. Ostatecznym: my beztrosko rzuca nad kostką.
J„Wybiera...
Smukły z lekkim wpadka, ale nie tylko. Corsair, która wydłuża nogę, jest naszym najlepszym sprzymierzeńcem, a także przewrócił chłopaka, pozostawiając go w naszej pozornej kostki, nawet bardziej seksownego z pomp! Znajdź dżinsy, które trzeba od nowa!

Jestem w porządku
J„unika...
Ciemny szczupły, które będą podkreślać, a nawet nieco cienkie moje chude nogi, strzelając wszystkie stawy.
J„Wybiera...
Chłopaka cięcie jasnego denim, idealny do tworzenia głośności i dają złudzenie, że mamy obfite uda. 

J'mają płaskie pośladki
J„unika...
Dżinsy z kieszeniami tylnymi dół na udach: nawet J-Lo czy Beyonce wydaje się mieć płaskie pośladki z tego!
J„Wybiera...
Dżinsy push-up! Wiele marek oferują teraz wyściełane dżinsy w siedzibie, idealny dla małych puszystych pośladkach. A dla tych, którzy nie chcą oszukiwać, wybierz ponownie duże cięcia, jako chłopaka, aby utworzyć wolumin, aby nie zaznaczyć swoją wysokość w otoczeniu. 

I runda
J„unika...
Ekstremalne! Krój jest zbyt Slinky lub zbyt szeroka, ani jedno, ani drugie dlatego, że powinny być we wszystkich przypadkach, krzywe będą podkreślił. rzuca także jasne kolory!
J„Wybiera...
Surowy denim Bootcut, idealny do zwężają się jego ciało. Oraz z parą wysokich obcasach, to jest najlepszy z najlepszych: obcasami lub klinami, który ukrywa się pod wydłużyć nogę przez oszustwo!

Zobacz także:nowa kolekcja "zielony" Świadoma Denim w H&M

Masz 3 minuty?