Jak khaki? To jest wielki, ponieważ ten kolor króluje w najmodniejszych szafy! Ale bądź ostrożny unikając całkowitej wygląd wojskowej. Zapomnij ciemną koszulę khaki ze spodniami khaki lub, co gorsza, do wzorów kamuflażu, jeśli nie chcesz wpaść w złym guście. Kojarzeń kawałki khaki jest często trudne. Ale pamiętaj o złotej zasadzie: aby dopasować khaki z elegancki, Postaw na kontrasty !

Podstawowe zasady
Nie khaki ale kilka persimmons ... i żaden nie jest naprawdę łatwo dopasować. jednak pamiętać o kilku prostych zasad: a khaki nosi się z ciemnym kolorem. I odwrotnie, ciemny khaki jest noszona z jasnym lub jasnym kolorze. Tak, kontrast jest zapewniona. Wreszcie, jeśli khaki uwypukla wszystkie odcienie skóry, wiedzą, że kolor ten jest szczególnie dobrze targi skóra i brązowe włosy.

Kolory: dobry mix
Jak khaki raczej jasne? Do was zatem kontrastuje z ciemnymi kolorami. Na szczycie trendów: czarny, ciemny szary lub granatowy. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, niech brązowy stronę On jest bardzo blisko zbyt khaki.
Jeśli natomiast masz słabość do ciemniejszym kolorze khaki, traktuje się w jasnych kolorach, takich jak biały lub beżowy. Na szczycie trendów, krzykliwe kolory. Więc nie wahaj się i spróbować różowy, żółty lub nawet jasną czerwienią.

Jakie stroje na co patrzeć?
Wielką zaletą jest to, że persimmonpozwala przyjąć wszystkie style ! Od casual wyglądają na co dzień, elegancki strój wieczorowy styl, on jest wierny we wszystkich przypadkach.

Na swobodny wygląd : Jedną umieścić na spodnie khaki dopasować marchew z białą koszulę kołnierz v Jeśli spodnie są ciemnobrązowe lub czarne, to jest jasne. Całość jest kobiecy z ładnym cienkim paskiem i grać z akcesoriami: naszyjnik, szalik ...

Na swobodny wygląd : Jedne drzwi raczej khaki góry; koszulę khaki lub tunika doskonale pasuje do dżinsów. Zgodnie z podstawową zasadą: wybierz jasnoniebieskie dżinsy lub jasnoszare z ciemnym khaki górze i zwykły czarny lub niebieski T-shirt z khaki górze.

Na eleganckim stylu : Wolę nosić khaki na bluzce i zakładów szczególnie na jasnym odcieniu. Dopasować go z prostej, czarnej spódnicy, na przykład, tuż nad kolanem. Aby zakończyć swój strój, lakiery pompy czarne są najpiękniejsze efekt.

Wreszcie, należy pamiętać, że persimmon jest również zapraszanie nocnego. Na elegancki strój, godnym największych gwiazd, to mecze z innej wygranej kolor: złoty! Do was dżetów i cekinów haftowane spódnicę w opalizujących tkanin. W nocy opuszczamy grubą zwierzynę i przyniósł spódnicę khaki ze złotą i lekko przezroczystej bluzce, na przykład, czy odważą górną khaki z czarnymi i złotymi koralikami spódnicy. Uzupełnij swój strój z parą buty ze złotymi obcasy na elegancki przypomnienia i nie zapomnij, aby grać z biżuterii: naszyjnik z łańcucha, ładne kolczyki ... i jesteś gotowa do wyjścia! 

> Zobacz także: Kolor Marsala używać!