Zarówno tendencja, cool i super wygodne, Kobiety Derby ma to wszystko. Prosto z męskiej garderoby, cenionej przez fanów unisex wygląd, jest generalnie gładka skóra i zamyka sznurowania V na piechotę. Elegancja w ten sposób uzupełniając strój doskonale miejskich i nowoczesne jednocześnie. Jeśli derby Oryginalny są płaskie, coraz więcej modeli przyjąć niewielki obcas. Jak dokonywać właściwych wyborów i jak je nosić? Powiedzieliśmy wam!

Derby: dla kogo?
Łut szczęścia, derby iść do każdego! Jedyne wymagania: wybrać model, który najlepiej pasuje do Twojej sylwetki i wiedzieć nosić strój, który pasuje do Twojego typu ciała. Tak więc należy pamiętać, że:
- Jeśli jesteś wysoki (od 1, 65 m) i cienki: wszystko śmiałe są dozwolone. Z wąskimi dżinsy, chudy, spódnice, sukienki lub szerokie spodnie, leczyć się. Jedyny warunek: unikać derby w obcasach, które akcentują swoją wielkość.
- Jeśli są małe (mniej niż 1, 65 m) i cienki: Sprzyja derby małą pięty. Dlaczego? Ponieważ cicho spieszyć sylwetkę. Sortować je według własnego uznania z długich lub krótkich spódnic, sukienek, jeansów lub plisowane spodnie.
Jeśli jesteś drobna z krzywymi: wolą obcasie derby trochę wysokość. Noś je z dość prostymi spodniami lub klipów. I uniknąć spódnice i sukienki: derby zamknięte, to oni złamać tylko sylwetkę i podkreślają efekt okrągłości.

derby co patrzeć?
Kolejną zaletą derbach: pozwalają one przyjąć wiele spojrzeń. Casual tendencja chłopak, elegancki glamour lub nawet sportowej: Państwo przyjąć taki, który pasuje Ci najbardziej.
- Na swobodny wygląd: z parą czarnych derbach, zdecydować się na spodnie lub spódnica, to zależy od ciebie. Jeśli zdecydujesz spodnie, preferują prostą lub marchew cięcia, z kieszeniami po bokach. Zrobić jedną lub dwie straty kostek. Jeśli postawisz na spódnicy, pójść do prostego cięcia, jeżeli jest krótka, kształt rurki, jeśli jest długa. Dopasować spodnie lub spódnica z zakrzywionym górze, V-neck, aby umieścić swoje piersi. Aby zakończyć swój strój, postawić na akcesoria : Marszczonej szalik i para kolczyków dyskretny sposób, perła kultury, na przykład.
- Dla chłopaka wygląd: nic lepszego niż chłopaka jeansy, zniszczyć, aby grać w tle Mapa kobiecy-męski. Nosić z szerokim T-shirt lub koszula prostego cięcia. I na derby, kochamy parę postarzane brązowej skóry.
- Na elegancki wygląd czarujący: długości spódnicy szczelinę na boku, pofałdowany spodni lub kombinacji, efektowne elegancki wygląd wymaga trzeźwości. Spadasz na spódnicę lub spodnie? Noś je z czarnym top z koronką na piersiach i cienkich ramiączkach. Na derbach, my oczywiście wybrała czarną lub skóry lakierowanej model. akcesoria boczne, Spotlight on cekinami biżuterii. Wreszcie, za makijaż, czerwona szminka, wymagana jest nieskończenie zmysłowy.
- Na swobodny wygląd: to nie tylko trampki przyjąć sportowy wygląd. Accessorise swoim czarny lub brązowy derbach Prosty krój dżinsy i sweter lub kurtkę z kapturem. Pod względem wyposażenia, kochamy kręgle torebkę. 

>> Zobacz także: Biały Trenerzy: jak je nosić?