Istotne jest, aby wznowić w drodze do pracy, a jeśli twój jest na wczesnej młodości, to jest czas zainwestować w ten podstawowy: Ku eleganckie spodnie ! Tak, ale po cenach atrakcyjnych bo po świętach i wydatkach szkoły, budżety są napięte. Aby ułatwić sobie życie bez ranienia portfel, odkryliśmy wy dość minis cenowo modele Ultra praktyczne stworzyć swój tendencję stroje z przymrużeniem oka.

Które modele spodnie przyjęty na jesieni?

Nowy sezon znak powrotu spodnie każdą Kąt: marchew, papierosa lub rozciągnąć szerokie, eleganckie spodnie nad kolanach między nogami looker dla nas wszystkich okazjach i że cokolwiek nasz morfologia!

Jeśli są w porządku, Nie trać smukłe nogi i wąskie biodra w modelu XXL ale raczej do zgryzienia mocno spodnie lub lekko zakrzywiony uporządkować swoją figurę.
Jeśli masz bioder i ud jednak hojny, cieszyć kawałki marchewki i luźne spodnie łatwo ukryć swoje krzywe i pożegnać się z kompleksu.
Masz szansę na morfologia 8 cienką talię? Zaznacz swoje aktywa z  wysoki model, który wyznacza rozmiar Osa.

Jakie style i druki wybrać?

Nic więc dziwnego, klasyczne paski mieć wiatr w żagle! Dyskretna i wiele, dają charyzmy do tkaniny, aby stworzyć idealny strój biuro, ale także gra na zarysowania jest solowy narastającymi smoking Wersja bardziej przypadkowy nici. następnie spodnie dostosowane odważył szary biały pasek zamiast czarnego zapis satyna dotyczącej dramatyzować wygląd, pozostając niezwykle elegancki.

Pozostałe artykuły drukowane flagowy sezonu płytki reinwestować naszą szafę dać brytyjski AIR nasze spojrzenia. Szczególnie uwielbiam szary, biały i czarny z czerwonym paskiem, dlaczego nie, że wzmacnia płytkę z szachownicą.
Ponadto, kolor też zaprosić naszych modeli spodnie harmonijkowy z bardziej intensywny niebieski i PEP że jesienne odcienie Navy i wielbłądy, które przychodzą do punktu nazewnictwa ogrzać nasze stroje. odważy się również z szczegół jak pas związana w pasie więcej kobiecości. 

Co z motywem? porzuca to kwiatowe wydruki latem nosić małe wzory geometryczne, które twistent klasyczny bez ostentacji. Możliwość nosić wydrukowane na dolnej części ciała, co nasza postać do zasilania eleganckie spodnie.

Z tego, co kojarzy?

Na swobodny wygląd, mieszamy go w koszulce i parę dopasowanie białe trampki. Mamy cały ubrany w skórzaną kurtkę rowerzystę ducha dać styl.
Być stylowe do woli, jest to związane z pary butów ze spiczastymi palcami i eleganckiej koszuli lub płaszcza również drukowanych czy dno nie jest. kurtka z boku, ponadczasowa marynarka zawsze będzie niewielki efekt, aby zakończyć strój.

>>Znajdź swój ulubiony model w naszej wybór eleganckich spodni mniej niż 30 euro!

>>> Czytaj także: 
30 spodnie zimowe zmienić jeansy!
Jak nosić garnitur spodni bez babci?
Spódnice: 25 nowych broni ponoszą po ponownym wejściu
15 wygląda trendu comeback
Bluzki i koszule: New zwykle nie można przegapić
20 sztuk w awaryjnym shopper w nowej kolekcji Zara
Dla nas mała tendencja do spadku siatki!