To słodko płynie w tych ostatnich dniach sierpnia, a poinformowany. Na wakacje z dwiema córkami i Kahina Tess i jej partner, aktor, Jalil Lespert Sonia Rolland jest w szczytowej formie.

W ubiegłym roku wykonane fale, stwierdzając, że "Miss nie mieć pustych mózg!", Fale, teraz cieszy! To może być piękny i inteligentny. Na 35, była Miss Francja traci ani talii osy, ani Gams nosiła w czasach, kiedy nosiła koronę. Zdjęcia lubi pisać na swoim koncie Instagram zakończy się przekonać sceptyków i niesmak zazdrosny.

Na tych zdjęciach, możemy już nie sexy, piękne brunette wieje pocałunek na jej soczyste usta, obraz jego napięty T-Cholera, urządzone z wielkim czerwonym usta (top trendy w tym sezonie!). I stanowi, w innej wersji, w żółtym bikini ultra krzykliwe. Nogi smukłe, zgrabne, muskularne ramiona abs: Sonia Rolland ma nic do zazdrości gwiazdy podium. Co złamać tysiące fanów, którzy stosują ją w Internecie.

Dowód, że jest on całkowicie zwolniony, wydany Sonia Rolland nawet lewej nagie piersi sfotografowane przez swojego chłopaka, który nie wahał się chwilę, aby opublikować zrzut na swoim koncie Instagram. A całkiem czarno-biały, na którym widzimy jego ukochany siedział w swoim fotelu, patrząc na basenie (które prawdopodobnie frolic córki). Sonia Rolland drzwi sumie figi białą koszulę i sprytny dopasowanie Panamy. To jest olśniewający, a następnie nasz kapelusz jest pociągnął go do nas!

 

Czytaj także: Sonia Rolland popycha duży rant przeciw francuskiego kina