Emisje Cyril Hanouna śledzić ... i wyglądają podobnie. Najnowszy skręt w czasie? Trzy pocałunki, pośladki i sowy.

Środa, 27 Kwiecień, Evelyne Thomas wylądował na planie Cyril Hanouna przebraniu olbrzymiego sowy. Po usunięciu maski, które schował głowę, prezenter programu To jest mój wybór rzuciła się w ramiona swojego przyjaciela, zanim całując ją namiętnie w usta. Dwukrotnie. "Ah, który dał mu gorąco tego cool!", Bawili Cyril Hanouna, natomiast gospodarzem 52 lat wycofał pozew.

Prezenter z flagowym show-D8 nie sądzę rację. Pytany, co może sen, Evelyne Thomas powiedział wet za wet: "Moja druga marzeniem jest zobaczyć swój tyłek w prawdziwym życiu."

Cyril Hanouna, który nie cofnie się przed niczym, aby bawić się z galerii, a następnie w lewo, aby ukryć się za drzewem ozdobione nią zrealizować swoje najdziksze marzenia. "Po prostu za drzewem, a ja nie pokazuje, że ty!" 

"Tak! Tak! Tak! Tak!"Ona rozpoczęła tuż po przeskoku. Przed zawołać: "W ubiegłym tygodniu miałem gościa, który miał gwiazda wytatuowane na pośladkach. To ty! Więc mogę powiedzieć, mam szyjkowe pośladki."

Najmniej można powiedzieć, że jest Evelyne Thomas utrzymuje zobaczyć pośladki w ostatnich dniach. Ponieważ jest to mój wybór 25 kwietnia, prezenter miał zaszczyt widząc tyłek jednego z jego zaprosił fana klapkami przyszedł świadczyć o Jego miłości do łańcucha. I tak Isabelle, kulturysta, 39, pokazał mu za (bez pytania) gościć ... i całej Francji. 

Jakie to szczęście, to Evelyne Thomas! Wreszcie, w zależności od perspektywy. 

Zobacz film 

Czytaj także: Cyril Hanouna nigdy nie został tak krytykowane