Wszystko uśmiecha się do tych dwóch. Ponieważ żyją ich miłość otwarcie, Jean Dujardin i Nathalie Péchalat wydają na księżyc. Odkryli radości życia do trzech z narodzinami ich małej Jeanne w dniu 5 grudnia. Tato, jak mama powiedzieć całkowicie gaga. I Jean Dujardin, charakter raczej spokojny, nie boi się głosić głośno i za jego szczęścia.

Kiedy nie mówi, ile to jest szalone córkę, Jean Dujardin przyznaje są tosty z jego dziewczyną. „Moja żona zawsze będzie mój towarzysz, przyjacielu, wyjaśnił niedawno "ona", Ona jest bardzo pragmatyczne, too. Powiedziała: „Szacuje się, że jak ta walka? Nic? Więc to jest odprowadzana. (...) Nie muszę mówić cały czas być dobry z nim. "

Dziś kolej na byłego mistrza łyżwach zwierzyć w kolumnach "Paris Match", Nie jest łatwo, oczywiście, dzielić życie gwiazdy jak jej mąż, aktor plakatu "Brice 3" , "Co przeraża mnie to, ani sława, ani jego rzemiosła, to co to ma na innych: podglądanie, agresja, złość"Lamentuje Nathalie Péchalat.

Dodał: "Jeśli ludzie fantazjować na temat niektórych osób ze względu na ich pracę, a jeśli ekran tworzy tę fantazję, to nie moja sprawa. Transakcja pozostaje handel. Byłem gotów spotkać się z kimś, ale nie marzył", Nathalie Péchalat nie chce zabrać go na skomplikowanej dziewczyny: "Nie jestem zazdrosny. Jestem zainteresowany moją człowieka, a nie, co to oznacza"Ona przysięga. A potem ona ma ten dziwny wzór: "Nie jestem typem, który czyni mnie filmy", Dobrze, że John zrobił to za nią.

 Czytaj także: Jean Dujardin jest szczęśliwy w swoim małżeństwie: