Nie wiesz, że Patrick Sébastien pozostało bardzo zadowolony z nie leży plateau. Przyjdź do promowania swojej najnowszej książki, prawdziwy smak dojrzałych pomidorów, prezenterowi z największych Kabaret Świata próbowali bronić jakoś podczas gorącej dyskusji z Laurent i Yann Moix Ruquier w programie Francja 2 broadcast sobota, 2 kwietnia br. 

"To zdanie jest zdanie bękarta"Yann Moix

Jest to przejście na "nostalgia po raz świateł przemocy" który przyniósł felietonista i polemista Yann Moix z zawiasów. Przejście gdzie Patrick Sébastien wywołuje w tych samych udarów zdanie "bat na pośladkach, licznik torgnoles z bastons hal tanecznych ..."

Zdanie to nie podobać Kronikarz show. Yann Moix, bity jako dziecko, rzeczywiście powiedział, że miał trudności w zrozumieniu, jak Patrick Sébastien mógł porównać gwałtowne walki między dorosłymi w bicie dziecka.

"Ta książka, jak przyznają, napisałeś z jelit (...). Nie będę obwiniać mokra breja"Zaczyna się huśtawka felietonista.

"Różnica [między walkami między dorosłymi i bicia dziecka] to poniżenie istoty, które nie mogą się bronić (...)"

Patrick Sébastien stara się wyjaśnić: "Jestem w stanie odtworzyć tych kar. Żyłem bicz na pośladkach, a to nie boli bardziej niż (...)."

"Przemoc światło, to nie istnieje. To zdanie jest zdanie bękarta"Odparował Yann Moix, ze łzami w oczach, dodając, że nie możemy pojąć zrobić "Przeprosiny dla Martinet."

Patrick Sébastien jest oburzona: "Nie rób mi cudo, mówi. Bo to nie jest moja natura. Twój prostota umysłu, twoja głęboka głupota, bo to jest głupota ..." 

Laurent Ruquier przychodzi "ze związkiem pośrednim" przywołując dzieciństwa Yann Moix wyjaśnić jej wrażliwość na ten temat.

"I został ranny"Laurent Ruquier

Po obronie publicysta Laurent Ruquier mu także przekazać zły czas Patrick Sébastien. Animator nie kłamie i nie przyznają że docenili fragment książki, w której Patrick Sébastien wywołuje specjalną transmisję na France 2 po atakach z 13 listopada.

"Wszyscy oni pokazać swoje współczucie, ich niesmak. Każdy był oburzony, zaproponować swoje rozwiązania, szukać przyczyn, urzędników powiedział. Ze jako tapetę w niekończącym się strumieniu, lawiny mocnymi obrazami, pomiędzy dwoma wybuchami reklamach", Mówi się w prawdziwego smaku dojrzałych pomidorów.

Laurent Ruquier ogólnie dość cicho a potem powiedział, niemal z nim: "I został ranny, gdy czytam ten fragment. Mamy prawo być czasem boli nas Patrick? I nic się nie stało, bo tej nocy, pokaz zrobiliśmy w sprawie ataków był szczególnie godny. Na tyle wystarczy tam, że trzeba mieć prawo mówić rzeczy Patrick s. Nie ma cię, wrażliwy człowiek. My nie byłoby rozsądne!" 

W tym ataku, Patrick Sébastien twierdzą, że jego słowa były "niezrozumiany."

Po trzydziestu minutach gorącej dyskusji Laurent Ruquier ostatecznie powstrzymać interwencję Patrick Sébastien: "Było gorąco ... (...). Nie można zgodzić się, i jestem pewien, że można mówić o tym później."

Z dala od kamer, tym razem. 

Czytaj także: To nie leży: Léa Salamé zastąpiony przez Roselyne Bachelot?