Zapytany przez Le Parisien z okazji wydania jego nowej serii, Marsylia, obok Benoît Magimel, Gérard Depardieu był wierny sobie, gotówka! Jeśli po raz pierwszy cały ubrany na zimę francuskiej telewizji, potem puścić kilka bardziej osobistych zwierzeń o śmierci swojego syna Guillaume Depardieu.

To prawie nieśmiało, że 67 lat-letni aktor mówił o karierze syna, który zmarł w 2008 roku na zapalenie płuc, „Guillaume naprawdę mnie w” Kochać Ojca „, to był chłopiec surowe i bardzo odważny. I to zawsze bardzo wzruszające, aby zobaczyć ludzi, którzy nie boją się pokazać swoje obawy. "

Pomimo burzliwych stosunków między dwoma mężczyznami, Gérard Depardieu starała się smucą, jak wyjaśnił gazecie: „William, niestety, nie żyje. Ale miałem, mieliśmy nasz udział miłości i problemów. Ale teraz, za każdym razem myślę o nim, czy on do mnie przychodzi to obraz spokoju i harmonii. Co nie jest normalne, że dzieci umiera przed swoim ojcem. Jest to trudne do zniesienia, ale to jedyny sposób, aby przynieść godność jest to, że rezonuje z tobą i sprawiają, że dźwięk na zewnątrz siebie. "

Rozpoczęty w swoich objawieniach, Gérard Depardieu ma również ogłosić, że nie spodziewano: mówi zatrzymać do alkoholu. „Minęło trochę czasu odkąd nie pije już. Nie podoba mi się w ogóle pijany. obawia się ukryć, rzeczy, a potem już nie mogę tam znaleźć przyjemność. " Oklaski!

Czytaj także: Gérard Depardieu: tyrady przeciwko Narodzenia, Cezarów, polityce ...