Od momentu ogłoszenia ich rozdzielenie na 3 listopada, fani fréro delavega są sfrustrowani. Ostatni weekend, dwa śpiewacy byli chętni, by wyjaśnić, w wywiadzie dla Inside 50 minut. Zatem Florian Delavega wyznał chcą ograniczyć swoją karierę muzyczną, aby skupić się na życiu rodzinnym i jej romans z Natalią Doco. Ale w rzeczywistości, jest wybrany z sercem? 

"Ta ekspozycja mediów ... To jest coś, co mi odpowiada bardziej." Florian Delavega było bardzo jasne w programie prowadzonym przez Sandrine Quétier i Nikos Aliagas powody swojego wyjazdu. Na 29, artystka chce teraz skupić się na życiu prywatnym. "Mam wiele marzeń, budować rodzinę, moje miejsce dla mnie, moją małą oazę ... gdzie bym zbudował własne ręce"On powiedział. 

Jego marzeniem, a potem? Założyć rodzinę z żoną, Natalia Doco. To było w marcu, że Florian Delavega przedstawił po raz pierwszy swoją dziewczyną poprzez Instagram. Natalia Doco, pół Florian Delavega jest, jak jego towarzysz, muzyk. Podobnie jak on, brała udział w pokazie talentów (Star Academy, Argentyna). To było po tym doświadczeniu, że piękna brunetka poleciał do Paryża, gdzie spotkał się ten, który sprawia, że ​​jego serce bije dla kilku lat. 

"Dotarłem do końca mojego meksykańskiego doświadczenie, chciałem zrobić coś innego, zachować podróżowanie"Powiedział główny zainteresowany w następujących w 2015 roku. "Wreszcie, w czasie podróży zrobiłem w Europie, w Paryżu w ostatnim dniu, poznałem moją wielką miłość i nagle stał się razem z nim. A następnie w tym samym czasie, że nasza miłość zaczęła rozkwitać, moją muzykę zbyt ..." Jego pierwszy album, Mucho Chino, wydany w 2014 roku, spotkała się z wielkim sukcesem.

W przeciwieństwie do swojego przyjaciela, Jeremy Frérot nie spadnie muzykę i chce kontynuować karierę solową, pod czujnym okiem żony, Laure Maunaudou. Muszę powiedzieć, że jest już bardzo przyzwyczajeni do mediów jego małżeństwa. Że fani mogą być pewni, będą cieszyć frero Delava do czerwca 2017, data zakończenia ich trasie. I koniec klaskać ich duecie ... Pozostaje tylko zaśpiewać: "Kiedy wspomnienia są zaangażowani, łzy przychodzą do mnie."

5 był z powrotem <03 maja Veranos atrás <3 @flodelavega taaaaan Chiquitos !!!!

Wydany przez Natalię Doco Dzienniku ✨ (@nataliadoco) 24 sierpnia 2016 na 1:42 P.M. PDT zdjęcia

Czytaj także: Fréro Delavega dlaczego się rozstali