Obecnie w sprzedaży dla swojego kolejnego filmu z Bradem Pittem, Alianci (w reżyserii Roberta Zemeckisa oraz w kinach 23 listopada), ładna Frenchy odpowiedział na plotki o jego związek z przyszłą ex-mąż Angeliny Jolie.

We wrześniu ubiegłego roku, bomba eksplodowała na ludzi planety jak świat dowiedział się o rozwód jednego z najbardziej legendarnych par Hollywood Brad Pitt i Angelina Jolie. The New York Post powiedział, że podczas Marion Cotillard byłoby coś zrobić z tym separacji. Śmieszne plotki, według aktorki, 41, który chciał zaprzeczyć sieć społeczną przed mężem, Guillaume Canet, będzie również załadować.

Czwartek, 17 zaprosił na planie Today Show listopada, Marion Cotillard po raz kolejny zaprzeczył oskarżeniom. "Nigdy nie brać niczego za mną, kiedy to mnie nie dotyczy"Ona spokojnie - ale stanowczo - powiedział prezenter. "Nie czekał na mnie, bo nie miał nic wspólnego z plotek. I nie tracić energii na takie rzeczy." Stwierdził on: "To było wspaniałe doświadczenie pracować z reżyserem jako wizjonera i niesamowitym aktorem. To wszystko się liczy."

Potwierdza to nowy Brad Pitt jest tylko kolega, nic więcej. Marion Cotillard jest rzeczywiście nadal w miłości z aktorem, z którym dzieliła plakacie Gry potomne, z których jest ona spodziewa się drugiego dziecka iz kim ona jest nadal kwitnie. Jego sprzymierzeńcem, prawdziwa pozostaje Guillaume Canet. 

Czytaj także: Zdjęcia - Marion Cotillard ujawnia jej wypukłości niemowlęcym