Na bardzo dyskretny zwyczajne o swoim życiu prywatnym, tancerza i choreografa Marie-Claude Pietragalla zgodził się powiedzieć trochę więcej na Tańca z gwiazdami premii w sobotę w nocy. Gdy była towarzyszyć Artus na tańcu współczesnym, ona używa bardzo cenną pomoc ... To jej mąż.

Komik Artus i widzowie mogli spotkać się Julien Derouault, jeden mąż choreograf, który lubi być nazywany „Pietra”. Ludzie, którzy mieszkają w kwestii komentowania zostały również natychmiast pod wrażeniem: „Hej, Marie-Claude Pietragalla ma bardzo przystojnego męża”

Więc kim jest ten przystojniak 37 lat? Mniej mediów, że jego żona, Julien Derouault nie mniej utalentowany. Przeszkolony w Konserwatorium w Le Mans, wstąpił w 1996 roku Narodowego Baletu Marsylii. To właśnie tam poznał ten, który stanie się kilka lat później jego przyszła żona i matka ich małej Loli (10 lata). Nazwa, która zawdzięcza nic przypadkowi, to po prostu nazwa ich pierwszej grze ... Romantyczny, prawda? Dzisiaj Julien Derouault współprzewodniczącym z żoną ich Ballet Company, Teatr Body-Derouault Pietragalla.

Chociaż piętnastu lat między nimi, ich miłość jest silniejsza niż wszystko. W naszych stronach, powiedziała nam kilka miesięcy temu dowody ich relacji: „Julien Derouault, tu szesnaście lat, które kochamy i że będziemy pracować razem. Nasze spotkanie z Narodowego Baletu Marsylii był piorun. Jest tego szoku Miłośnicy tańczyć na scenie. Włożyliśmy dużo z nas, nawet nieświadomie, w naszym ostatnim koncercie. Chciałbym powiedzieć, że dwóch ludzi, którzy są parą mieć trzy. Życie razem jest trudna podróż. "

Przeczytaj także : Jean-Marc généreux nadal zaangażowany do jej niepełnosprawnej córki