Drwi z braćmi i siostrami, polityków i przyjaciół, Michel Cymès dokonał jego specjalność.

 W lutym, jednego, który jest jednym z ulubionych zastępami Francuzów, bawili parodiując Nicolas Sarkozy otwarcie o prostym opakowaniu tytoniu.

To silniejsze od niego, Michel Cymès nigdy nie przepuści okazji wyśmiewają jego przyjaciół, jak to uczynił niedawno z Nagui. Śmiech i inscenizacja, to co woli. Tej zimy, Michel Cymès zrobił o nim zamieszczając jego zdjęcie zakrwawionego. Przed uderzeniem trudniejsze, kilka tygodni później, stawiając za martwy na dnie stodole, pocisk przebił głową.

Michel Cymès jest również krew, która ma język w kieszeni i nie boi się powiedzieć głośno, co myśli. Marina Carrère d'Encausse, jego długoletnim partnerem "Magazyn zdrowie" Francja 5, coś wie. Wtorek, 17 maja, wciąż zapłacił cenę. Wszystko zaczęło się od prostego pytania. Marina Carrère d'Encausse zapytał jeden z lekarzy zaproszonych na planie serialu, jeśli paracetamol był naprawdę dobry do walki migreny. To nie było w ogóle do gustu Michel Cymès. Dlaczego pytasz? Oskarżył go o nie mając go umieścić pytanie do niego.

Urażony, Marina Carrère d'Encausse starał się usprawiedliwić, twierdząc, że lekarze wciąż tam dostarczyć swoją wiedzę. To nie wystarczyło, by uspokoić Michel Cymès, która rozpoczęła "Bo myślę, że po 18 latach od prezentacji nie wiem jak im?" A my się kolejne pytanie: paracetamol, dobrze jest, aby uspokoić gniew?

 Aby zobaczyć film Michel Cymes którzy mieszkają zły przeciwko Marina Carrère d'Encausse: