Rok rozpoczął się źle dla Florent Pagny. W styczniu, to był wielki cios. Podczas gdy on jechał niedaleko swojego domu w Montfort-Amaury w Yvelines piosenkarz został zaatakowany przez bandytów.

Dwaj mężczyźni, którzy udając fałszywych policjantów poprosił go, aby zatrzymać się po drodze. Florent Pagny usłuchał ich bez podejrzeń przez chwilę, że to pułapka, ponieważ przestępcy jechali w białym samochodzie, wyposażone w migające światła niebieskiego. Mało Florent Pagny miał zsiadł dwaj mężczyźni grozili mu pistoletem przed kradzież jego Porsche 911 Turbo. Rzadki wzór, który istnieje tylko dziesięć egzemplarzy i łatwo zidentyfikowane przez jego żółte hamulców (nie czerwone jak inne modele).

Florent Pagny ledwo miał czas, aby odzyskać swoją torbę i telefon komórkowy przed widząc przędzenia napastnicy. Dochodzenie zostało powierzone żandarmów odcinka Versailles Badań starali się rozpowszechniać zdjęcie Porsche w całej Francji. Nie trzeba było ich długo, aby cofnąć. Kilka dni później, pojazd Florent Pagny stwierdzono w Mézières-en-Drouais (Eure-et-Loir.Jest).

dwa aresztowania 

(Aktualizacja 31.04.17) - Według dziennika Le Parisien, domniemani sprawcy zostali aresztowani w Dreux (Eure-et-Loir) we wtorek przez żandarmów odcinka badawczego Wersalu. Dwaj podejrzani, w wieku 23 i 26, powinien być oskarżony o kradzież przez zorganizowanego gangu. Jeden z nich został zidentyfikowany przez śladów DNA i odcisków palców pozostawionych na Porsche. Już wiadomo, że policja za wykroczenia drogowe, dwaj mężczyźni jednak odmówić bycia autorów napadu.

Układ kierowniczy nie jest oczywiście w odróżnieniu cierpiał przez Kim Kardashian, gwiazda reality który złodzieje ukradli prawie dziesięć milionów w biżuterii i pieniędzy. 

Czytaj także: 

- "Florent Pagny uzależniony od marihuany?"