Stosunki między pierwsze są czasami ... zaskakujące. Zaproszony na pokładzie Hi Ziemian ostatni weekend, prowadzący musiał komentować deklaracją miłości do jej byłego chłopaka, Erik Orsenna, pochodzący od marca. W tym czasie sam akademik został zaproszony na koncert Thierry Ardisson. A przynajmniej możemy powiedzieć to to, że był pełen uznania o niej ...

"Ona jest bardzo ładna, ona jest urocza i jest wspaniałym przyjacielem." To, co powiedział Erik Orsenna pytany o jego ex, Sophie Davant, z którą miał zamiłowanie do marca 2012 roku, na jesieni 2013 roku historia pisarz, laureat Nagrody Goncourtów w 1988 roku, kontynuuje: "Gdyby ktoś powiedział mi kiedyś, że kobieta tak piękna jak Sophie Davant mnie znaleźć na jego gust, chciałbym spadły z nieba. Dziękuję życie, dziękuję jej ślepoty."

W obliczu tego stwierdzenia - jeszcze dość ładny - Sophie Davant ma, o dziwo, okazało się zmartwiony. I przyznał się do Thierry'ego Ardisson wątpić w szczerość jego ex ... "Jest bardzo mądry, bo nie wierzę w słowa powiedział ..."Ona mówi, śmiejąc się żółty, trochę zakłopotany. "On zdaje się mówić, że jest to pierwszy raz, kiedy policjant kobieta jak piękna, ale to nie jest prawda, to jest bardzo udany."  

W marcu ubiegłego roku, Sophie Davant zwierzył o innym ex Pierre sanek. Ona wywołała szczególnie trudne po 23 latach przerwy ze sobą: "Wahałem się, poczucie winy, nasze dzieci były małe"Wyznała oto. "Dorastałem z wzorca rodzinnego gdzie nasady trzymać się razem (...). Doszli do punktu, w którym jeden zapobiega się wzajemnie rosnąć. To było bolesne." Znacie piosenkę: "Historie miłosne źle skończyć ... w ogóle."

Czytaj także: Zdjęcie: odkryć (bardzo urocze) syn Pierre i Sophie Davant Sled