Tym razem nie widzimy nadchodzi. Nikos Aliagas nie zdradził Karine Ferri! Młoda kobieta jest w ciąży z drugim dzieckiem. 

Są to nasi koledzy tu fotografie wspierających, którzy uważają, Dobrą wiadomością dla Karine Ferri i Yoann Gourcuff. I szansa życia, ta informacja dotrze do stosu na pierwszą rocznicę Mael, para pierwszego dziecka. 

dlatego mogła która zamienia 35 na 25 kwietnia zrobili wielki dar. Podczas gdy ona jest w związku z piłkarz Yoann Gourcuff od 2011 roku, rzeczy są przyspieszenie dla gospodarza Taniec z Gwiazdami i teraz głosu. 

Istnieje kilka razy, jednak pogłoski, że jego związek ze sportem nie było różowo. Wierzyć informacji tutaj, to raczej do nowego szczęścia, że ​​para jest pozycją. 

Latem ubiegłego roku, podczas gdy pouponnait, Karine Ferri nie ukrywa swojego szczęścia młodej matki: "Mam wspaniałą mały chłopiec w moim życiu i mam najpiękniejsze role: mamę. Zawsze chciałem mieć wspaniałą rodzinę i to był czas. Teraz pytam nic więcej niż być otoczony moja rodzina jest moim priorytetem."

W umysłach wielu, Karine Ferri jest zawsze nieszczęśliwy w miłości, który płakał Grégory Lemarchal. Teraz jest spełniony mama i miejmy nadzieję, pełen energii, aby przygotować się na przybycie drugiego dziecka przed końcem roku! 

Mamy nadzieję, że ta Ewangelia jest prawdą, a wkrótce zostanie ona potwierdzona. Życzymy dużo szczęścia w pięknej Karine Ferri, jak Yoann Gourcuff i oczywiście życzymy szczęśliwego pierwszą rocznicę swojego najstarszego syna, Mael, który w ciągu zaledwie jednego roku przygotowuje się zatem, aby stać się wielkim bratem. 

Patrz - Zdjęcia: Karine Ferri, promienna mama w ciąży stwarza Paris Match