Jest to jeden z najbardziej lubianych i znanego prezentera PAF. Laurence Boccolini, popularne i na czele programu, który uderzył, ale jest teraz bardzo dyskretny o swoim życiu prywatnym. 

Ona rozmawiała dużo o jego trudności w posiadanie dzieci (ona opublikował książkę w 2008 roku pod tytułem "Ponieważ bociany straciły swój adres") Jest obecnie spełniony mama, które przyjęły małą Willow. Z historii dziewczyny, nie wiemy wiele. Ponieważ Laurence Boccolini aresztu dla niej (ów). A ona na pewno dobry powód. Dorastając, Willow może zdecydować się komunikować, czy nie, na jego status gwiazdy dziecka, a na jego kursu. 

Laurence Boccolini, 53, nadal mówi trochę swojej córki z czułością i dobrocią. Za każdym razem, gdy zbliża się do tematu, jeden postrzega troskliwą matkę siebie. To nasi koledzy Telestar moderatora pieniędzy spadku niedawno zwierzył: "Jego kochanka mówi, że ma charakter. To jest Skorpion! Patrzy pieniądze spadek ... ale brawa gdy kandydaci stracić! Ma poczucie gag. Co wielu śmieje się ojcu ..."

Jego ojciec, w rzeczywistości, jest również bardzo skasowane w sektor mediów. Laurence Boccolini udaje się chronić zarówno. Jednak Mickaël Fakailo był drugi delfin Mister Francji w roku 2004. Jest to również w tych wyborach, kiedy był Mister Tahiti Laurence Boccolini zakochałem się w tym uroczym Tahitian, wiek: 19 chyba to. W czasie ich małżeństwa, para zgodziła się zapytać oficjalnie dla fotografa.

Laurence Boccolini mąż strzałów są teraz znaleźć. Albo, istnieje wiele, ale nie wiemy puisqu'appremment od 31 lipca 2004 roku, ich ślubu, "Mister Boccolini" ma metamorfozie: "Dzień naszego ślubu, zrobiliśmy zdjęcia dla magazynu, żeby mieć spokój raz na zawsze. Podczas gdy pozostaje delfina Mister Francja, mój mąż zmienił się nieco, a my nie uznają go! To działa, nie powiem ci, gdzie i pieprzy mu królewski spokój."

Żyć szczęśliwie, żyć w ukryciu. Para wciąż ma przed sobą świetlaną przyszłość z takim powiedzeniem. 

Czytaj także: Laurence Boccolini martwi córką Willow

(Fot Laurence Boccolini i Mickaël Fakailo podjęte w 2004 i 2005 roku)