Przeszła, próby. W najnowszym wydaniu Paris Match publikuję Środa, 15 marca, Jane Birking, 70, powraca do ostatnich bolesnych lat.

Nie pierwszy miał śmierć jego córki, Kate Barry - urodzonego z jego historii z kompozytor John Barry - w grudniu 2013. Tragiczna śmierć po upadku z balkonu mieszkania Kate, na czwartym podłoga paryskim budynku. Kilka miesięcy później, Jane Birkin następnie dowiaduje się, że jest ona cierpi na białaczkę. Jeżeli dawny towarzysz Serge Gainsbourg jest uzdrowiony Teraz artystka najwyraźniej starała się przetrwać. "Ja już nie chciałem nic przez dwa lata"Ona dała do naszych współpracowników. 

Powoli, lecz w końcu odzyskać Jane Birkin, zwłaszcza poprzez muzykę. "Będąc na scenie jest wielkim ucieczka"Ona wyjaśnia. "Przedtem był całkowicie zablokowany, wszystko wyjdzie dziś. Myślę na przykład, że miałem szczęście, że Kate przez czterdzieści sześć lat ..."

Teraz matka Charlotte Gainsbourg i Lou Doillon zapewnił: robi się lepiej. "Lekarze wzięli mnie z choroby"Ona przysięga. "To także rodzaj przebudzenia. Zdałem sobie sprawę, że to podoba czy nie, miałem więcej niż dziesięć lat przed sobą. Jeśli lubię Mamo, może trochę więcej. Ale nie ma chwili do stracenia." To poprzez sztukę we wszystkich jej formach, które udało jej się wydostać z tego ciemnego okresu. "W moim przypadku, lek pocieszyciel szło zobaczyć trzy filmy dziennie, spędzać wieczory w teatrze, aby zobaczyć historie innych ludzi, aby nie być w kopalni. Mocno wierzę, że piękne rzeczy może pomóc żyć"Ona stwierdza. 

Dziś, Jane Birkin powraca na wycieczkę, symfonia Gainsbourg, która rozpocznie się 12 kwietnia obok Broadcasting House. Ona wystąpi po raz kolejny największe tytuły jednego z którymi dzieliła swoje życie przez prawie dziesięć lat. Wielki hołd. 

Czytaj także: Wideo - 50 w stylu Jane Birkin