Do tej pory to była cisza radiowa, usta są zamknięte. Po zatrzymaniu jego emisji, "cała historia"Wyprodukowany przez Tank Prod i nadawany na France 2, Sophie Davant, mieliśmy po raz sceny, nie zamierza tworzyć historię.

Trzeba powiedzieć, że nie było wystarczająco dużo ostatnio. Mieliśmy powiedziano nam, że nieszczęście nastąpiło w Norah, uczestnik "cała historia", Które potępił metody emisji, w jej przyjęcia. I zbiornik Prod odpowiedziała na te oskarżenia o manipulację.

Po tylu odcinków, Sophie Davant dlatego prawdopodobnie nie chciał, aby dodać więcej. W tym tygodniu, to jednak ostatecznie powierza "Télé 7 jours" i opowiada, jak żyła wyłączyć ten show, który miał tyle serca. "Staram się nie być w goryczy ani niechęci, bo to przeszkadza mi życia, mówi. Przez sześć lat, czuję się za zrobiwszy swoją pracę."

Zgodnie z tajnymi gładkimi żalu. Ale Sophie Davant, nie zamierza puścić: "Nie będę grać kartę wiktymizacji. Bo nie czują się odrzucone mnie "cała historia" ze względu na wiek. Dowód, proponujemy ten nowy problem [program hebdomataire w sobotę po południu, który wciąż wiemy niewiele Uwaga].

Nawet jeśli to nie kwestionuje decyzję France 2, Sophie Davant potwierdza kłopoty połykaniem tabletek. "Wiedziałem, że pokaz był noszony i rozumiem, że kierunek France 2 ma chciał odnowić siatek z nowych twarzy i nowych projektów, „powiedziała, dobry gracz.

Nie była tam na zawsze, i wiedziała o tym. Niemniej jednak ... „mediatorów nie są właścicielami pudełku, powiedział Sophie Davant. Ale kiedy zostawić coś nam się podobało, nie ma żałoby zrobić. W tym przypadku wiem, musi dostosować swoje problemy i żal."

I wysuszyć łzy, Sophie Davant polegać tylko na tym, że kocha. "W chwilach zwątpienia, niepewności, czasem smutny, [moja rodzina] są bardzo ważne, mówi. Musi on być otwarty odciążyć niektóre z nich bez ułożenia zbyt wielu rzeczy, w tym moich dzieci. Ponieważ jestem przezroczysty, mam problemy z utrzymaniem moje wszystko. Mogę liczyć na mojego towarzysza i moich przyjaciół", Najlepsze podporach.

 Czytaj: Sophie Davant oskarżony o podglądaczy.