W ostatnich latach, jest on główną gwiazdą M6. Philippe Etchebest gotuje dla programu Top Leader, ale dla Celu Top Chef, a wreszcie dla Koszmar w kuchni. Oczywiście, głowica 50 również spędza dużo czasu w jego restauracji Brasserie: The Fourth Wall, w Bordeaux.

strona prywatności, Philippe Etchebest jest wystarczająco dyskretny. Ale kto mówi, co myśli, jeśli chodzi o rozmowy o biznesie jest wrażliwy człowiek, który ma karierę, że chce powiedzieć w swojej autobiografii I niech nic. To było na ojcostwo że Meilleur Ouvrier de France rozpoczął się w roku 2015. Rzeczywiście, w 2005 roku, Philippe Etchebest i jego żona Dominique przyjęli chłopca Oscar Louis. Ta informacja, szef strzeżoną tajemnicą wystarczająco długo. To było w Meksyku, że ich procedury adopcyjne zaowocowały po długim oczekiwaniu: "Wezwanie do meksykańskiej ambasady, która potwierdziła, po latach czekania, Dominic i ja jechaliśmy do przyjęcia chłopca!"

Jeśli to może być trudne, zwłaszcza dla potrzeb zawodu, Philippe Etchebest prawy pas domu: "W codziennym życiu, to moja żona, która gotuje, ja nie mam do powiedzenia. Poza tym, to ona poprosiła mnie poślubić." wyjaśnił jakiś czas temu. Jeśli chodzi o jego roli jako ojca, bierze ją bardzo poważnie, oczywiście, pomimo bardzo ruchliwej czas: "Kiedy jestem tutaj, jestem w 100%. Chodzę do wszystkich jego treningu rugby, robimy razem pracę domową, nawet jeśli mu się nie podoba, bo czasem brakuje trochę cierpliwości! To moja wina. Staram się być obecny i troskliwy ojciec. Zwłaszcza, jak mój syn pracuje z większą uściski."

Nie ma wątpliwości, że Philippe Etchebest i Dominique oferują Oscar-Louis wykształcenie ... z cebuli! 

Patrz - Zdjęcia: odkryć Dominika, żona Filipa Etchebest