Gruby palnik

Zielona herbata zawiera teiny, aktywny składnik rodziny z kofeiną, która promuje lipolizy lub spalanie tłuszczu. Jednym z jej suszonych liści zawiera 3% lub 4% kofeiny. Zawiera także polifenole, kofeinę, która pozwala na powolne wchłanianie tłuszczów i węglowodanów w organizmie, a tym samym zmniejszenie ilości kalorii wchłanianych. Jeśli to nie sprawi, że całkowicie schudnąć, jedno jest pewne, zielona herbata nie tuczy!

Doskonałym moczopędne

Napój ten posiada wiele innych zalet: jego właściwości disinfiltrating pomóc wyeliminować odpady i toksyny przez nerki.

Stop płaskiej żołądka

Zawiera także wiele katechiny (arkusz zawiera 15 do 30% wagowych katechiny), przeciwutleniacz, który bierze udział w regulacji masy ciała i lepszy rozkład tłuszczu w ciele, zwłaszcza w obszarze brzusznym. Regularne spożywanie zielonej herbaty zmniejsza długo talii. 

Zielona herbata mnożyć koszty energii

Badania wykazały również, że ekstrakt z zielonej herbaty, w obecności kofeina i katechiny, zwiększają stężenie noradrenaliny w organizmie. Związek ten pomaga wzrost nakładów energii i utlenianie tłuszczów. Badania na szczurach wykazały przeciw otyłości efekt zielonej herbaty. Tych na ludziach są mniej odkrywcze, ale wciąż wydaje się udowodnić wpływ na utratę wagi. Metaanaliza przeprowadzona w 2010 roku wykazała, że ​​w zielonej herbacie katechiny, w połączeniu z umiarkowanym wysiłku, odgrywają rolę w utracie wagi.

Jak spożywać zielonej herbaty do utraty wagi 

Zielona herbata jest zazwyczaj spożywane jako wlew. Pić trzy lub cztery filiżanki dziennie, najlepiej po jedzeniu (zgodnie z zaleceniami FDA, Food and Drug Administration). Jeśli munchies przed obiadem, można również napić się uspokoić głód. Pomoże to uniknąć podjadania. Ważną rzeczą jest, aby pić codziennie, ponieważ działanie odchudzania składników aktywnych nie przekracza dwadzieścia cztery godziny. Po kuracji odchudzającej, więc należy spożywać regularnie utrzymać swoją wagę (dwie lub trzy filiżanki dziennie). 

Filiżanka zielonej herbaty zawiera około 50 mg kofeiny. Zalecany limit wynosi 300 mg kofeiny dziennie i zaleca się, aby nie przekroczyć średnią dzienną dawkę, aby uniknąć ryzyka potencjalnej toksyczności wątrobowej (zwłaszcza gdy herbata jest zużywane na pusty żołądek). 

niektóre zalecenia

Mimo że napój ten jest naturalny, to ważne jest, aby wyjaśnić, że każdy ból brzucha i / lub wątroby powinni Ci bliżej do lekarza. Zasięgnąć porady specjalisty jest również zalecany dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią oraz dla osób z niedoborem żelaza.

Lepiej unikać picia zielonej herbaty przed snem, ponieważ kofeina może być przyczyną bezsenności.

Zielona herbata również przeczytać, dlaczego on jest dobry? Jak wybrać i zielona herbata

a także Co dieta do wyboru po 60 latach? Serengo na miejscu młodych seniorów serca!

I odkryć nasze cytryny detox schudnąć i zadbać o formę: