Raz w roku mamy do czynienia z tymi zagadnieniami i przez jego rzeźnika lub poulterer jako naszego eksperta Julien Bissonnet w Coq St-Honoré w Paryżu.

Turcja to wyjątkowy produkt, dostępny przez kilka tygodni w roku na wakacje na koniec roku. Nie rozmawiamy z tych indyków wyciąć kawałki jak biały lub podudzia stwierdzonych przez cały rok, ale cały ten ptak, który można łatwo 3 kg przygotowanego i że karmi 6-8 gości! Jego średnia cena wynosi około 12 do 15 € za kilogram do jakości drobiu.

Przygotowanie indyka na święta, to może być przytłaczający, wydawać skomplikowane, ale jeszcze nic nie jest proste! Czy to w całości piekarnika. Zapytaj swojego rzeźnika / poulterer przyrządzać. Aby zapobiec wyschnięciu zawsze zaczynają się na zimno do gotowania kuchenki, termostat 4 (120 ° C). Potrafi gotować i godziny. Ideałem jest, aby regularnie wrócić! Kraty skóry ź przed końcem montażu termostat 6 (180 ° C) gotowania.

Można przygotować indyka w przyrodzie lub bawić tworząc farsz do wyboru w oparciu o kasztany, foie gras, suszonych owoców, pomysły obfitują ...

Czytaj także:

Nasze menu proste i oryginalne uroczystości 

Nasze najlepsze znakomite przepisy na święta

Smak dymu: trend żywności w chwili!

Podobnie jak serial internetowy ? Discover Madame jest dobrze obsługiwany Femmeactuelle.fr dalej! Uzyskaj wskazówki i porady oferowane przez specjalistów kulinarnych wybierać produkty firm. Dostarczają one wszystkie swoje sekrety na świąteczny obiad bez przerwy! Zobacz nasze filmy na: foie gras, przegrzebki Saint-Jacques, ostrygi, łosoś, świąteczny drób w tym słynny indyk, kaczka, dziczyzny, czerwonego wina, białego wina z Szampanii i szampana winiarzy, ale również wyrazić te rzemieślników recepty jamy ustnej, a także trufle czekoladowe i żebraków Jan Paweł Hevin.

Wszystko dla stron na górze, na Femmeactuelle.fr

kredyt fot zdjęciowej