grill

Wymieszać w misce 1 żółtko z 1 łyżeczki. musztarda kawa. Wspiąć się mocno majonezu z 20 ml oleju. Dodaj 30g keczupu, 1/2 łyżeczki. Kawa wędzona papryka (papryka) i 1 łyżeczka. Ocet balsamiczny kawy. Pieprz.

Kokosowy i curry

Obrać i pokroić mango 1/2 i 1/2 jabłka (typ Granny) na kawałki. Gotować je 20 cl mleka kokosowego, 1 łyżeczka. łyżka curry w proszku, a 1 łyżeczki. Kawa gorczyca 30 minut w niskiej temperaturze. Wymieszać i pieprz.

Rayta cebule

2 cebule obrać i posiekać. Mycia, nasion i pokroić 1 mała ostra papryka. Wlać 1 greckiego jogurtu w misce, dodać cebulę, paprykę biczowanie i 1 łyżeczka. łyżki posiekanej mięty. Dodać sól i zachować zimną krew.

Tatar

Zacier w misce 1 żółtego jajkiem, dodać 12 cl bicz oleju, 2 łyżki. majonez kawy, kilka kropel octu, 1 łyżka. kapary kawa, 3 małe ogórki pokroić w cienkie plasterki i 1 łyżeczka. Kawa posiekanego szczypiorku. Sól i pieprz.

Tomato vinaigrette

Przecięto w połowie w słoiku dwudziestu pomidorów wiśni, dodać 2 cebule drobno pokrojone kilka z ich pręta i 4 łyżki. posiekanej pietruszki. Dodaj 3 łyżki. balsamico 9 łyżki. łyżki olej z oliwek, sól i pieprz. Zamknij słoik i niech marynować w lodówce.

Inne przepisy kulinarne z 15 sosów, które zmieniają opatrunek

Masz 3 minuty?