Kto s'rozwiązać ten zabieg?

Leczenie Sebacia lasera jest przeznaczony dla osób od 16 roku życia, którzy mają umiarkowany do ciężkiego trądziku (co najmniej dwadzieścia czerwone krosty lub krosty). Ostatecznym celem będzie leczyć trądzik wszystko jeszcze lżejsze. Leczenie jest możliwe w tym czasie twarzy lub szyi.

  

Jak to działa?

To zajmie trzy sesje laserowe do zniszczenia gruczołów łojowych. Każde powołanie trwa około godziny, i muszą być rozmieszczone w tygodniu.

Korzystanie z wibrującą akcesorium, lekarz stosuje się z lekkiego masażu balsam, który zawiera złote kuleczki. Te złote koraliki mają być umieszczone w gruczołów łojowych i sprawiają, że odczuwalny przez laser. Bez tego ważnego kroku, laser (który jest taki sam, jak używany do trwałego usuwania włosów) nie wykryje gruczoł zniszczyć. Dermatolog oczyszcza twarz przez 3 minuty z sonic szczoteczki, aby dokładnie usunąć wszelkie zanieczyszczenia. Korzystanie z wibrującą akcesorium, lekarz stosuje się z lekkiego masażu balsam, który zawiera złote kuleczki. Te złote koraliki mają być umieszczone w gruczołów łojowych i sprawiają, że odczuwalny przez laser. Bez tego ważnego kroku, laser (który jest taki sam, jak używany do trwałego usuwania włosów) nie wykryje gruczoł zniszczyć. Następnie kulki pozostała na powierzchni usuwa się z bawełny i ciepłej wody.

Następnie dermatolog wykonuje dwa cykle z lasera. Ten etap może być nieco bolesne, ale dermatolog dotyczy zimno przed rozpoczęciem znieczulenia skóry. To jednak niewielki ból pozwala dermatologa, aby zobaczyć czy intensywność lasera jest właściwe czy nie.

Wreszcie, oczyszcza skórę ponownie, aby usunąć cząstki złota, które pozostają i zastosować balsam.

Uwaga później, ważne jest, aby nawilżać swoją skórę kojąco-regenerujący kremów. Unikać agresywnych zabiegów skórnych.

  

Jakie są wyniki? 

Od pierwszej sesji możemy zobaczyć poprawę skóry. W niektórych przypadkach mogą pojawić się krosty zryw, ale znika zaraz po. Wyniki zostały zainstalowane na trzech miesięcy następujących po 3 sesjach terapeutycznych, i pozostać co najmniej 1 rok. Musimy powtórzyć leczenie na stałe pozbyć się trądziku.

  

Jakie są zalety?

Nie ma żadnych działań ubocznych, ponieważ mogą być z tabletki z antybiotykami lub z leczeniem izotretynoina (Accutane). Sebacia jest alternatywą dla kobiet, które nie mogą przyjmować hormony i cierpią na ciężką trądzik i jest interesujący dla kobiet w ramach przygotowań do ciąży .. 

Sesje są zgrupowane w 3 tygodnie: ta metoda nie jest zatem wiążące.

Metoda ta nie jest jednak refundowane przez zabezpieczenia społecznego. Jest to około 1500 euro za 3 sesje.

Dziękuję dr Noël Schartz dermatologa www.docteur-schartz.org

Znajdź słodkie rozwiązań z trądzikiem

Czytaj także: przeciwtrądzikowe recepty