Pamiętaj, że w styczniu ubiegłego roku, Christian został wyeliminowany Quesada po 192 zwycięstw i 809 392 euro z zysków na koncert The 12 uderzeń południa na TF1. Niezależnie od Jean-Luc Reichmann przydomek Profesor został zdetronizowany przez Claire Cathelain. Rebelote kilka miesięcy później.

 W ubiegłą środę, nowy mistrz południe stracił miejsce mistrz, po tygodniach gry. Dzięki jego kredytów, wzrost o 353,348 euro i 79,748 euro w nagrodach (dzięki trzech tajemniczych gwiazdek), aby w 83 gospodarstwach, Timothy Place jako drugiego największego mistrza południem za chrześcijanina. Młody rolnik z Aveyron, został pokonany w Roby, młodego uczestnika głównych wszystko. „Od kilku dni po przybyciu siebie płyt, naprężenie skumulowane. Kandydaci są bardzo dobrze, więc zegary, gdy spadła. Szczerze mówiąc, nie było bardzo dobre zawody. [...] Zrobiłem podróż poza nieoczekiwane, jestem zadowolony", Ma wyraził na planie TF1 przed dziękując jego rodzinę.

A dla fanów Tymoteusza, bez strachu. Mistrz będzie z powrotem na TF1 tydzień od 3 do 8 lipca na specjalnym Battle of the Masters. Będzie twarzą Christian Quesada, Xavier i innych rekordzistów programu przedstawionego przez Jean-Luc Reichmann. 

Czytaj także:

- Timothy byłby poprosił swojego brata bliźniaka, aby wymienić w ciągu 12 uderzeń południa?