Każdy ma teraz sprawę: te dwa kochać siebie jak szalony. Powinniśmy wrócić z pobytu na planecie Mars, nie wiedzieć, że prezydent Emmanuel Macron żyje wieczny miesiąc miodowy z żoną Brigitte.

Nawet Thomas Pesquet, który spędził dwieście dni przestrzeni, wiem, że są parą co najmniej niezwykłe. Francuzi wybrali prezydenta, który miał tylko 16 lat, kiedy zakochała się w jego nauczyciela francuskiego w liceum Opatrzności w Amiens, matka panny młodej i razem z trójką dzieci. 

Szalona miłość, Emmanuel Macron zawsze. "Cokolwiek zrobisz, będę z tobą ożenić!", On obiecał, że będzie w końcu stać, kilka lat później, jego żona i pierwsza dama.

W przemówieniu po zwycięstwie w pierwszej turze wyborów prezydenckich, Emmanuel Macron zapłacił daninę do żony, Brigitte Macron, bez których nie byłoby to, że stało się. Nigdy nie zdobywa szansę jej podziękować. Jeśli robi się publicznie, że mikrofon jest przy fortepianie, co robi, gdy znajdą się w pełnej prywatności.

Co do cholery Emmanuel Macron śpiewa do siostry, gdy siada przy fortepianie? nie "Groupie pianista"Nie. nie "Kobiety, kocham cię"Nie. Magazyn Wartości Aktualny mówi, że para prezydencka jest fanem probówce Michela Polnareff. Który? "Proszę Love Me Love Me," oczywiście. I nie można sobie wyobrazić Prezesa Republic szeptem do żony "Szaleję za tobą",

Czytaj także: Brigitte Macron: koleżanki córki trzeszczał Emmanuel Macron