Wszystko zaczyna się w dniu 7 sierpnia, kiedy Adam Ellis opublikował swoją pierwszą wiadomość o "Drogi Davidzie" ("Drogi Davidzie „) na Twitterze. "Cóż, moje mieszkanie jest nawiedzony przez ducha martwego dziecka, a on próbuje mnie zabić"Zaczyna on. 

"Zaczął pojawiać się w snach, ale teraz to się dzieje w świecie rzeczywistym"Mówi Adam.

"Po raz pierwszy widziałem go, robiłam paraliżu sennego i widziałem dziecko siedzi na zielonej fotelu u stóp mojego łóżka Miał ogromny zniekształconą głowę na bok. Starałem się go wyciągnąć."

"Kilka dni później, miałem inny sen, w którym byłem w księgarni. Dziewczyna podeszła do mnie i zapytał; "Widziałaś Drogi Davidzie, czyż nie?" Odpowiedziałem "Kto?" powiedziała "Drogi Davidzie. Widziałeś. On nie żyje. Wydaje się, że o północy, i można mu zadać dwa pytania, jeśli zaczniesz z "Drogi Davidzie" Ale nigdy nie zadał pytanie trzecie, inaczej będzie cię zabić." Oczywiście, we śnie, gdy dowiaduje Drogi Davidzie, Adam ma nieszczęście mu zadać trzy pytania (w przeciwnym razie nie byłoby zabawne).

Adam zbadane, ale nie może znaleźć sklep David zmarł po katastrofie - Drogi Davidzie powiedziałby mu we śnie jak poszło -.

Tygodnie mijają. Mieszkanie nad jej zwolnieniu Adama zatem możliwość poruszania się. Co robi. Dwa miesiące mijają a zapomina grubsza Drogi Davidzie.

Dopóki jej koty zaczynają przyjmować dziwną postawę. Przez kilka nocy, zbierają przed drzwiami dokładnie o północy i naprawić drzwi, "jakby coś było na drugiej stronie." Adam jest pewne: Drogi David znalazł go. Czasami koty zaczynają meow nawet ustalając pozycję.

Adam Ellis jest inspirowany filmami (wentylatory Myśl Hokus pokus) i posypać solą w drzwiach. "Ja nawet nie wiem, czy jest to odpowiednia sól"Pisał. On również kontaktować ekspertów w paranormalnych zdarzeń i kupuje Ouija.

Adam próbuje robić zdjęcia swoim pasie tuż po północy. To gwarantuje, że światło jest włączone, a mimo to obraz wychodzi jego Polaroid jest czarny. On myśli, że przypadkowo włożył palec przed obiektywem, więc próbuje umieścić chętnie ... Wynik nie jest taki sam czarny. "Na zdjęciu po lewej stronie jest miejsce, gdzie pokrywa obiektywu mojego palca. Prawo jest to, że w moim korytarzu po północy"On wyjaśnia. Aby udowodnić swoją dobrą wiarę, bierze nawet wideo.

Adam postanawia sfilmować jego mieszkania. An ładowania aplikacji, aby wysłać powiadomienie, gdy zostanie wykryty ruch. Odkrył, że w czasie jego nieobecności, krzesło porusza sama (to gwarantuje nie opuściły otwarte okno).

Następnie przedmiotem wypada sam (czarne obiektu na górnej części obudowy, która jest faktycznie powłoki żółwia).

Więc tak, to wszystko jest bardzo dziwne. Niektórzy mogą znaleźć wyjaśnienia: Paraliż senny może obejmować omamy, koty nie lubią zamkniętych drzwi (kopalnia nadal budził mnie w nocy), Polaroid mógł bugger ... Ci, którzy oglądają zbyt dużo filmów horror (jako autora tego artykułu) znajdzie to intrygujące. Uwaga Adam, autor komiksu, zapewnia, że ​​nie jest to "kampania marketingowa"  sprzedawać swoje książki. Jednak jego wiadomości wysłane od 7 do 29 sierpnia, to nadal przyniósł wielu zwolenników ...

Więc Adam Ellis on ma zabawy, przedstawia swoje promo lub mieszkanie jest naprawdę straszy? Ty decydujesz.

 Czytaj także: Rodzice szukający niani płatnego złota do pracy w swoim nawiedzonym domu