Udostępnić zdjęcie jego brat, nie narażając zbytnio, Carla Bruni dokonał jego credo. Ona nigdy nie przepuści okazji, aby pokazać, że ona nazywa jej małą księżniczkę. Jego fani wiedzą, że jest to oczywiście od Giulia, córka miała z Nicolasem Sarkozym w 2011 roku

Na jego atrapy czapki, mamo piosenkarza i byłej pierwszej damy, byłoby dodać kolejne: fotografa. We wrześniu Carla Bruni wyda nowy album okładka, zatytułowany "francuski dotykowy" (Dla których Mick Jagger uzupełniane). Ale w międzyczasie, że cieszy się urokami lata na Korsyce, gdzie pozostaje rodzina z ukochanym Raymond i jego córki. Istnieją dwa lata, Carla Bruni zaskoczył wszystkich, dzieląc się po raz pierwszy obraz Giulia. Potem nawrót zamieszczając film z dziewczyną podjętej na bal przebierańców zorganizowanym z okazji piątej rocznicy. Ponieważ możemy zatrzymać się więcej!

Carla Bruni ma świętą kolektorów”. Nasze ulubione strzały? Giulia, która obchodzi Wielkanoc z bunny i Giulia małego szczura w operze. Tylko kok małego tancerza pojawił, ale pękła. Dla Carla oczywiście nadal zapewnić fotografię lub sfilmować swoją córkę z powrotem. Lub twarzą ukrytą pod czapką, jak w marcu, gdzie matka i córka śpiewała razem "Johnny B. Goode"Aby oddać hołd piosenkarza Chuck Berry, który zmarł w wieku 90 lat. Ostatni Obrazek Dnia: Giulia la playa! Możemy się doczekać Giulia powraca klas.

Czytaj też: Carla Bruni: "Zrobiłem kolejny mój nos, to wszystko" 

Kto wygra wielkim konkursie sandcastle? ❤️ Chissà chi vincerà to świetna concorso di Castelli di sabbia? ❤️ #beachlife

Publikacja udostępniane przez Carla Bruni (@carlabruniofficial) 5 sierpnia 2017 na 3:49 PDT