Oczywiście, biedny Camille Lacourt nie przechodzi letniego że rymuje się z zabawy wakacje i jak wielu z nas. Po niedawnej awarii i jego rant w Rio Olympics Games wobec kolegów "domieszką"Francuski pływak obliczu kolejny cios: według magazynu plotek, jego ex-dziewczyna Valérie Bègue jest podobno ciesząc się słońcem z młodym mężczyzną w St Tropez. 

"Choć Camille galera w Rio, Miss France 2008 wybucha w Saint-Trop „z sułtanem, A Dubai oparte bogatych!" To, co czytamy w najnowszym numerze magazynu Publicznego, wydany ten 12th piątek, sierpnia. W A, możemy więc zobaczyć piękny Valérie Bègue w towarzystwie wysokiego, ciemne, który posiada talię. W styczniu magazyn ujawnił już pęknięcie pary po ślubie, mieszkają razem od lat i narodziny ich córki, jazz, przybył w październiku 2012 roku (która Miss France 2006 Alexandra Rosenfeld, jest matka chrzestna).

Osiem miesięcy po ogłoszeniu ich separacji, para potwierdziła, magazyn twierdzi, że była Miss France już przeszedł i będzie utrzymywać stosunki z sułtanem "spadkobiercą dużej fortuny ZEA" kto "zbieranie luksusowe samochody." Również według magazynu Valérie Bègue i Sultan wiedziałby już za rok, ale to będzie tylko sześć miesięcy "oni są razem."

Sama plotka czy prawdziwe para? Przyszłość pokaże. Tymczasem Camille Lacourt, twarze ciąg złych wiadomości. Od swoich uwagach niedawno w chińskiej pływak Sun Yang (zawieszony za doping w 2014 roku, i który to powiedział francuski "siki [ED] fioletowy"Chińscy internauci chcą. Na swoim koncie Instagram, pływak otrzymuje wiele komentarzy (czasami bardzo obraźliwych) prosząc go przeprosić. 

Mam nadzieję, że on może teraz korzystać z niektórych z Rio i wioski olimpijskiej pocieszyć i dlatego też zakochać. 

Czytaj także: Obrazy z naszego pobytu w Kongo z Camille Lacourt i Valérie Bègue