„Olśniewający! "" Beautiful! „” Wyglądasz pięknie! „Entuzjastyczne recenzje obfitują w reakcji na zdjęciach zamieszczonych przez Loana z festiwalu w Cannes w ten weekend, gdzie widzimy ulgę wielu kilogramów, obok swojego nowego beau Phil burzy.

Loana stracił już dużo masy w ubiegłym roku, upewniając się, aby przestrzegać diety i zdrowego stylu życia. "Miałem dużo uzależnień od alkoholu i narkotyków, a ja naprawdę zatrzymał wszystko noc. Było ciężko, ale trzymałem. A w ostatnich latach, straciłem dużo masy. Myślę, że znalazłem swoją drogę i nie redescendrai „miał powiedziała TéléLoisirs.

Ma ponieważ zdecydował się kontynuować swoją przerzedzenie. W Nice Matin w lutym ogłoszono, aby ustawić cel dwadzieścia kilogramów mniej - Oprócz tych już samolotem - do końca sierpnia. Obiecuję. Loana zaoferowała pomocnej dłoni. Jak powiedziała gwiazda 24 marca, miała operację w Tunezji. Zabieg ten, resekcja żołądka rękaw, obejmuje przecięcie brzucha pełnej wysokości w taki sposób, aby przekształcić go do rury, co zmniejsza zdolność żywności pacjenta. A tym samym powoduje szybką i znaczną utratę wagi.

Loana wyznał, na tym samym kanale, marząc, że operacja ta pozwala mu odzyskać czasopismo, jak w czasie Loft. To wszystko, co go chcesz ...

>> Czytaj także:

- Chirurgia otyłości: wszystko o gastrektomii rękawie

- 10 wskazówek, aby schudnąć szybciej

- Mój tydzień ćwiczeń, aby schudnąć w ciągu 8 minut dziennie