nostalgia czas. Poczta na pewno są za pośrednictwem swojego debiutu na płótnie jest z powrotem. Myśleliśmy francuskiej marki Caramail martwy i pogrzebany od 2009 roku, ale teraz został właśnie kupiony przez niemiecką firmę, GMX, który już znalazł sposób, aby nadać jej trochę zainteresowania.

Zawsze na rynku wiadomości, Caramail obecnie specjalizuje się w zaszyfrowanych wiadomościach. Innymi słowy, można wysyłać grypsy nieczytelne nawet przez profesjonalnych hakerów.

Jak to działa? Caramail już wykorzystuje technikę dobrze znane: tzw szyfrowania. Nadawca chroni swoją wiadomość z kluczem prywatnym i wysyła klucz publiczny odbiorcy. Aby uzyskać dostęp do wiadomości e-mail, więc jest to obowiązkowe, aby być w posiadaniu tych klawiszy.

Dlatego nie rewolucyjna technika ale wiadomość została Caramail uproszczone. Dziś marka jest szyfrowana usługa wiadomość jako łatwy w użyciu jak profesjonaliści. „Od dzisiaj wszyscy użytkownicy będą wreszcie mogli skutecznie chronić swoją prywatność i poufnych danych za pomocą kilku kliknięć, bez względu na ich umiejętności technicznych"Dumnie mówi GMX.

Chcesz zacząć? To gdzie to idzie: gmx.fr

Teraz pytanie, które każdy powstaje: gdy przeglądarka z powrotem Lycos, z skyblogs i komunikatorów MSN Messenger?

Czytaj także: płatności mobilne, aplikacje mnożyć