Ojciec Vanessy Paradis, André Paradis, zmarł kilka dni temu, w wieku 74 lat. Rodzina ma na razie bez komentarza na jego utratę. Jest bliżej strona wykazała, że ​​ceremonia odbyła się w sobotę 30 września, w prywatność.

Podobnie jak jej córka, André Paradis był dyskretny i skromny charakter, pasjonatami swojej pracy jako malarz. Po spotkaniu z Corine Paradis, przywitał swoją pierwszą córkę, Vanessa Paradis, Alysson Paradis w 1972 i w 1984 r.

Rzeźbiarz i projektant, André Paradis pracował w warsztatach, zainstalowany w jego 5-hektarowej nieruchomości w Saint-Simeon w Seine-et-Marne. Zrobił więcej niż dwadzieścia lat wiele kostiumów, pływaków i ozdoby do Disneylandu. Brał także udział w renowacji łodzi Piraci z Karaibów filmu w którym wystąpili jej byłego zięcia Johnny'ego Deppa.

Z uwagi André Paradis odmówił pozy na zdjęciach. To wzbudziło podziw jego najstarszej córki, Vanessa Paradis: "Mój ojciec pochodzi ze środowiska proletariackiego, najstarszy z pięciorga dzieci, które rozpoczęły pracę w wieku 14 lat i nauczyłem się sam wszystko. Mój ojciec jest artystą, namiętny, w pełni rozwinięte. Spędza siedem dni w tygodniu w jego pracowni. On jest moim idolem. Jest skromny, bardzo zabawny i dobrego życia" Ona wywołała w magazynie Vogue w 2015 roku. 

Przeczytaj także Vanessa Paradis jest jego nowa miłość, Samuel Benchetrit?