Sylvie Ortega Munos, zdenerwowany publikacji raportu w Gali, gdzie nie pojawia się w najlepszym wydaniu, wlał swoją złość poprzez swoje konto na Facebooku,. 

Od zapowiedzi śmierci Ludovic prezbiterium 42 lat, przyczyny śmierci syna Sheila zróżnicowane. Po samobójstwie, innym razem przedawkowanie narkotyków ... Każdy rozumie i ma swój własny komentarz. Sylvie Munoz Ortega twierdzi, że wie lepiej niż ktokolwiek inny, co się stało. 

Zmęczony czytaniem o którym przedstawiono jako "fałszywy"Zapewnia ono być motywowane wyłącznie chęcią zachowania pamięci jego "niemowlę" którzy nie mogą się bronić, ona regularnie publikuje na swoim koncie Facebook komentarzami, wiadomości z miłości do Ludovic prezbiterium, ale także artykuły przekazywanie informacji, że szczególnie zły. 

Najnowszym przykładem, słowa Franka, przyjaciela Ludovic prezbiterium (to my też zgłaszali), opublikowane przez naszych kolegów Gala. Wściekły, Sylvie Munoz Ortega nie owijać w bawełnę i stracić to, co chce, aby ludzie wiedzieli: 

"kłamstwa !! Ludo rzeczywiście miał dzieciństwo tylko wzniosłe i doskonałe i powiedział TJS !!!! Nawet gdyby mógł zobaczyć z matką tjs on nadal kochać i mówi TJS !!! C jest rzeczywiście jej matka, która nie chce w żadnym wypadku, aby zobaczyć !! (...) "Franck był przyjacielem nastolatek następnie c co Franck który przygotował jego pogrzeb z chłopcem, dar, striptizerka, która jest, że zrobiłem to - przy zachęcie drogiego " przyjaciel. (....) Jak dla hospitalizacji C za dwubiegunowości i nie dla DSL vs lek do!"

Czytaj również - śmierć Ludovic prezbiterium: The przytłaczającą wiadomość od swego towarzysza Sylvie „niepocieszony”