Mówi tylko o nim. "Grizou", "Zinedine Griezmann"... Antoire Griezmann, którego prawdziwe nazwisko było w ubiegłym roku bohaterem Euro 2016. Ale przepraszam panie, serce strzelca jest już zajęta. Szczęście pani? Ona jest hiszpański i spełnia słodkie imię Erika. Do gołąbków mówi "tak" Czwartek, 15 czerwca w Toledo, na południe od Madrytu, według hiszpańskich mediów przekazywanych przez AFP.

Griezmman Antoine, urodzony w Macon, zaczęła spotykać Hiszpania wczesnym okresie dojrzewania. Nie jest to zaskakujące, aby zobaczyć, jak zakochać się w Erika Choperena. Pochodzący z Kraju Basków, zostały one ze sobą od 2011 roku dziewczyna jest tylko 24 lat, ale również udać się na ramionach. Czas bloger, zatrzymała się, kiedy jego przyjaciel wzrosła popularność i że media są (zbyt) zainteresowany. Wykwalifikowanym nauczycielem dyskretnej natury, ona również miała wielu fanów na raz. Niektórzy nadal schlebiać Erika Choperena nawet poświęcić konto Instagram.  

To było w lutym 2014, że Antoine Griezmann jest wybierany pierwszy (Didier Deschamps) grać dla Francji. Podczas gry swojego kochanka, Erika Choperena bywa mieszany z innymi kobietami graczy. 

Od 8 kwietnia, 2016-the Griezmann Choperena para rodzic dziewczynki. Nazwany Mia słyszy już mówić dwoma językami w domu. Antoine zdecydował się porozmawiać z jej francuskim, hiszpańskim i Erika mówi mu. 

Nic więc dziwnego, że to jej dziecko, że francuski piłkarz 25 lat poświęcił pierwszą bramkę zdobył na Euro latem ubiegłego roku. 

Czytaj także:dlaczego Antoine Griezmann jest tylko francuski gracz kiedykolwiek grać w długimi rękawami? 

05.07.2017 To pozostanie ważna data dla nas

Publikacja udostępniane przez Antoine Griezmann (@antogriezmann) 9 maja 2017 na 10:56 PDT

Czytaj także:Yohan Cabaye, jego żona Fiona, oszukani, zaatakował gracza i jego nowego partnera