Od niego wiemy prawie wszystko. Muszę powiedzieć, że stał się błyskawicznie we francuskim krajobrazie medialnym. Denerwuje albo oszukuje, albo rozbawiony przerażony, jedno jest pewne: Cyril Hanouna pozostawia nikogo obojętnym. A zwłaszcza nie Vincent Bolloré, który uczynił go podpisać umowę solidny i daną carte blanche na D8 stać C8.

To było w maju ubiegłego roku, zrobił najwięcej o nim. Należy pamiętać, Cyril Hanouna wypełniła w tarapatach zatrzymując gejów, żyją Do not Touch My Computer. Koordynator zamieścił małą reklamę na fałszywej stronie VivaStreet randkowy, w którym stwarzane jako "Jean-José, chociaż zamontowane bardzo wysportowany i bardzo kochający kiedy obrażać"W poszukiwaniu relacji "krótkie lub długie w zależności uczucie", 

Ponad 20.000 osób wniósł skargi CSA po jego homofobicznej oszustwo. Cyril Hanouna zastrzeżono prawo do drwin i ogłosił zmiany w swoim programie. I był szybki, aby przeprosić, pozwalając na cztery dni przed rozwiązania. Szkoda została wyrządzona. Największe marki reklamowe spadły koordynatora, aby każdy zastanawiał się, czy to początek końca nie nadeszła.

Jeśli Cyril Hanouna, wie znacznie więcej, jego towarzysz, jednak pozostaje tajemnicą. Trzeba powiedzieć, że młoda kobieta, która nazywa się Emily, preferuje cień do światła. Ona jest ostrożność, aby nie odsłonić zbyt często i dba, aby chronić dwójkę dzieci ona miała z Cyril Hanouna. Poznała go w 2003 roku na imprezie urodzinowej z przyjaciółmi. Od tamtej pory zawsze było dobrą radą w zakresie wizerunku i kariery. Jest to szkolenie nauczycieli, którzy szczególnie poradził mu, aby nie uczestniczyć w Celebrity Farm. Hanouna zrobił dobrze słuchać.

Czytaj także: Video: księżycowy napotkać Cyril Hanouna Emmanuel Macron do 1000. TPMP