"Céline Dion, szalona miłość z Pepe Munoz", "Gwiazda i jej partner pozostają nierozłączne", "Pepe Munoz, człowiek, który przywrócił uśmiech na Céline Dion"... W ostatnich tygodniach, diwa Quebec i jej partner są dużo uwagi w prasie. A ponieważ, od początku swojej europejskiej trasy "Céline Dion Live in 2017"Czterdziestych i Pepe Munoz są nierozłączne. Na etapie dwóch artystów prowadzenia tańców pełnych zmysłowości tym legendy rurze "Balet", W mieście, interpreter "Że nadal mnie kochasz" i choreograf wielokrotnie widziano razem: na czele pokaz mody, restauracji czy nawet na ulicach stolicy. Jeżeli dwaj przyjaciele (lub kochanków) nie kryli współudział przed fotografami, pozostają one bardzo tajemniczego charakteru ich związku.   

W magazynie Vogue US, młody hiszpański pochodzący z Malagi, jednak przychodzi kilka zwierzeń na temat jej romansu z piosenkarką. "Zawsze byłem fanem. Bez obsesyjne, Zawsze uwielbiałem jego muzykę [...]. Nie będę kłamać, na początku byłem w panice. Ale w mniej niż pięć minut, ona sprawia, że ​​czujesz się jak w domu. Jesteś częścią zespołu, to jak jesteś z tej samej rodziny"On powiedział magazyn mody dla kobiet. 

Na stronie diva Quebec, bez potwierdzenia. Podróż do Montrealu do uruchomienia jej torebki marki, Céline Dion odegrała kartę reporterów humor twarzy. w pytaniu "jesteś singlem?" redaktor Montreal Gazette, międzynarodowy artysta odpowiedział "Czy mnie zaprosić na randkę?", Dość odważne odwrotnie mediów zbyt osobiste pytania bez pośpiechu. Przyjaciół, kochanków czy tylko koledzy? Fani będą musieli poczekać trochę czasu, zanim jakiekolwiek potwierdzenie. 

Czytaj także:

- 4 rzeczy, które warto wiedzieć o Pepe Munoz, nowego człowieka Celine Dion