Przed jednym która dzieli życie Léa Salamé, dziennikarz France Inter i France 2 i ojcem jej dziecka Raphael Glucksmann (37) jest synem filozof André Glucksmann, która jest bardzo podobna fizycznie cięcia miska mniej. Figura maja 68, zagorzałym obrońcą praw człowieka na całym świecie, to były marksista zaliczana jest do „nowych filozofów” o szczególnie BHL, zmarł kilka dni przed atakami z 13 listopada 2015. Jego syn, Rafael był następnie opublikował wzruszający post na swojej stronie na Facebooku: „Mój pierwszy i najlepszy przyjaciel nie ma. Miałem niesamowitą okazję poznać, śmiech, debaty, podróże, gry, robić wszystko i nic nie zrobić z człowiekiem, jako dobry i świetnie. To, mój ojciec zmarł w nocy „, pisał 10 listopada 2015.

Trzy dni później doszło do ataków terrorystycznych, które spustoszyły kraj. Następnego dnia, Laurent Ruquier postanowił uczynić swój show na żywo, zamieniając „nie leżą” w „jest zabezpieczona.” Z tej okazji, prezenter, a następnie publicystka Leah Salame reagują na planie, okazuje różnych interesariuszy.

Uczucie jest wyraźnie wyczuwalny na studia. Widzowie, którzy oglądają pokaz tego wieczoru nie Widzieliście pewnie co wydaje się stać na ich oczach, w najbardziej nieoczekiwanym momencie: piorun wśród Léa salami i eseista, dziennikarz i reżyser filmów dokumentalnych , Dobrze strzeżoną tajemnicą, że przerwa Laurent Ruquier kilka miesięcy później, w marcu 2016 roku, witając za udział. „Leah miał dużo Salameh był z Glucksmann na tym płaskowyżu. Historie miłosne między wywiad i ludzi, z którymi przeprowadzono wywiady, zdarza się, że jest to! „Oświadczył, podczas swojego show.

Od tamtej pory para rodzicem małego Gabriela, urodzony w dniu 12 marca 2017 r prezydenckie sił kampanii Léa Salamé podjęła ścieżkę programów telewizyjnych i animowane od różnych debatach i partii prezydenckiej pierwszej rundzie, w oczekiwaniu na 07 maja.