Po kariera modelowanie jest kroniką w dzienniku Yann Barthes, w Canal + ("minuta Pop"), Który będzie napędzać rangę Ophelie Meunier animator latarni francuskiego audiowizualnym. Od września 2016 roku, szkolenie dziennikarz prezentuje Forbidden Zone, na M6. Jeśli Ophelie Meunier, wschodząca gwiazda PAF jest bardzo nagłośnione, społeczeństwo, jednak mniej wiadomo na temat tego, z którą dzieli swoje życie. Kto jest jego towarzysz, Mathieu Vergne?

Jeżeli okaże się, przynajmniej na aparacie, to głównie dlatego, że pociąga za sznurki. 39-letni Mathieu Vergne ma już dobre CV. Były koordynator artystyczny Loft Story, producent Star Academy (Season 3-7), dawny cień człowiek stał się postacią francuskiej telewizji następnie ewoluował w ciągu Przygody Linii Productions (Koh-Lanta, Fort Boyard lub Treasure map). Po przejeździe na M6 z produkcją Piękna naga Mathieu Vergne, absolwent prestiżowego Uniwersytetu Paris Dauphine, powraca do swojej pierwszej miłości na kanale ... aż do dzisiaj, ponieważ gra obecnie na stanowisku dyrektora programy przepływu TF1 (TMC i NT1 w zestawie).

Bardzo dyskretny, jeśli chodzi o ich prywatność - czasami można je zobaczyć na trybunach na Parc des Princes i Roland Garros - te entuzjaści mediów pracuje obecnie nad dwoma dużymi konkurencyjnych kanałów. Po M6, Ophelie Meunier mogła dołączyć do jego towarzysz TF1? Na razie nie jest to program: Xavier joker w Moulins 19.45 rozpoczyna Poniedziałek 24 lipca lecie swojego magazynu, Zakazane strefy z tematem poświęconym działalności sezonowej. "Zawsze chcą badać dalej i uczynić je myśleć"Ona niedawno powiedział Le Figaro. Ophelie Meunier - znany jako wielki pracownika - i Mathieu Vergne - ekstrawagancki oczywiście również - potrwa teraz do oddzielnego życiu uczuciowym i zawodowym. 

Ophelie Meunier i Mathieu Vergne - 2016 / Abaca

Czytaj także: TV Tył: liderów, którzy zmieniają lub stracić emisji ich łańcucha