Jeśli dzieci Fillon sprawiło dużo napisane w ostatnich tygodniach, to nie jest przypadek córka Jean-Luc Mélenchon. Rzeczywiście, zawsze chciał mieszać życia prywatnego i publicznego. W 2015 roku, na kanapie Marc-Olivier Fogiel, powiedział: "Jest to na tyle złe, aby nazwać jak ja, jeśli dodatkowo trzeba zadać im też rozgłos ...", Podczas pokazu, lider Frontu Lewicy wciąż wyrażone w jego relacji z córką: "Jeśli zrobiła inne możliwości, nie miałyby tej pory przestał kochać [...]. Choć koty nie są psy, jesteśmy ludźmi twarde przekonania, to znaczy gorzki",

Maryline Camille, córka Jean-Luc Mélenchon i jego byłą żoną Bernadette Abriel urodził się w 1974 roku czterdzieści najwyraźniej odziedziczył ambicji politycznych ojca ponieważ kampanie jak on w partii w lewo. Jest również w relacji z Gabriel Amard, krajowego sekretarza partii, z którą miał dziecko. Asystent ratuszu 4. dzielnicy Lyonu między 2008 i 2009, córka lidera Lewy przedni następnie pracował jako redaktor terytorialnej dla Rady County of Essonne i Jura.

Ostatnio, Maryline Camille Mélenchon było ciężkie oskarżenia o jego karierze. Christian Schoettl Burmistrz Janvry (Essonne), oskarżył ojca o nepotyzm robi wypożyczeniu w County Council Essonne kilka lat temu. "Jean-Luc Mélenchon jest rodzajem tyrana, który potępia ekscesy swoich przeciwników zapominając zrobił prawie to samo"Czy on powiedział w filmie zamieszczonym na YouTube wywiadzie opublikowanym na stronie internetowej Capital.
Głównym zainteresowanie podzielić długą i zjadliwą odpowiedź na swoje konto na Facebooku. Ten oficjalny terytorialny potępił w swoim orędziu "ataki podłe"Made dla "dyshonor i [jego] ojciec", "Myśl, że mogę skorzystać z przywilejów ze względu na osobowość ojca jest naprawdę nie do zniesienia. Uprzedzenia Szklana pułapka, Nazywam zwykle zamknięte drzwi, otworzyłem we mnie, zwłaszcza, że ​​nigdy nie starał się wykorzystać nazwę"Pisała. Stwierdza również uruchomiły postępowanie sądowe przeciwko zniesławieniu awaryjnego wybrany w pytaniu.

Czytaj także:

- Cierpienie w pracy: „wielkie sprawy narodowej” Jean-Luc Mélenchon

- Kto jest Gabrielle Guallar, towarzysz Benoît Hamon?