Przez ponad sześć miesięcy w ubiegłym roku, Christian Quesada fascynuje miliony widzów jest „MIDI Master” na TF1. Trasa tego bezrobotnego ojca zostały oznaczone historii gier telewizyjnych; to utalentowani 54 lat zgromadził efekt 809 392 euro zyski. Ponieważ człowiek, były odbiorca RSA, ale z korzyścią, bo trzymane jako właśnie wyjaśnił w wywiadzie zostaną opublikowane w dniu 3 lipca w czasopiśmie Télé Star.

 

„Wygrałem ogromne sumy! I przede wszystkim myśleć o przyszłości moich dzieci. Mam trochę osobistych przyjemność z wspaniałą wycieczkę do Japonii. Następnie chciałbym kupić małe obiekty gdzieś " Teraz mówi, że ten, kto, kiedy zbudowano małą fortunę dzięki swojej niesamowitej wiedzy ogólnej, zwierzył w październiku ubiegłego żyć na nowo dzięki finansowemu wsparciu swoich krewnych: „Tak, ja nie mam pieniądze, ale mam rodzinę, która awans mi jakiś świeży, że należy je spłacić. Dziękuję im również, jak moja była żona, która dobrze się dziećmi podczas kręcenia. "

W dniu jego usunięcia, spotkaliśmy się chrześcijaninem. Szansa dla niego, aby omówić swoje plany

Eliminowane w sobotę 14 stycznia 12 uderzeń południa, Christian Quesada będzie, ku uciesze fanów programu, na powrót na koncert 3 poniedziałek lipca. Rzeczywiście, przez tydzień piętnaście dawni wielcy mistrzowie w południe będzie przeciwstawiać celu zapewnienia miejsca dla wielkiego finału Masters walka, która odbędzie się w sobotę 7 lipca premię na TF1. Co może być jeszcze bardziej dekorować rachunku bankowego ojcem dwojga dzieci, które, kiedy przybył na pierwszy dzień kręcenia serialu latem ubiegłego roku, tak i w tym czasie, że 60 euro jego konto. 

Czytaj także: Zdjęcia - Christian Quesada (12 w południe Shots): pierwsze zdjęcia swojego debiutu aktorskiego