Jest wiadomość, że dowiadujemy się z przyjemnością, i to jest zabawa do przekaźnika. A czasami, niestety, istnieją pewne, że nie wiemy, jak radzić. Istnieje kilka dni dowiedzieliśmy się, że Karine Ferri była w ciąży z drugim dzieckiem. Pierwsza rocznica jego syna, Mael, urodzony 06 kwietnia 2016 roku Informacja ta pochodzi z naszymi kolegami Tutaj wspieranie fotografie. Właściwie trochę okrągły brzuch było łatwo obserwować, pozostawiając nadzieję na najlepsze dla gospodarza telewizyjnego. 

Niestety, i jak zawsze nasi koledzy Tutaj Karine Ferri byłby poroniła. Ona, która zamienia 35 na 25 kwietnia wiedziałby, że obawiają się wszystkie kobiety we wczesnej ciąży. Według informacji magazynu złą wiadomością sławna przybędzie wieczorem 6 kwietnia (tylko kilka godzin, więc po ogłoszeniu przez media za jej drugiej ciąży). Biorąc bóle, miałaby odwiedził szpital Rennes, miasta, gdzie przeniósł się z kochankiem Yoann Gourcuff. To jest, gdy lekarz podobno potwierdził poronienie. 

W chwili ogłoszenia, Karine Ferri nie zaprzeczył będąc w ciąży. Tylko jego agent wydał oświadczenie, w dniu 14 kwietnia, wyjaśniając, że informacje krążące na Karine Ferri naruszone.

Ponieważ ona nie wspominając ten temat, ani wyraził żadnego dyskomfortu. Wręcz przeciwnie, nawet jak on opublikowany w Poniedziałek Wielkanocny jej zdjęcie, zamyślony, przy plaży. Karine Ferri to jedno mogą być rozłożone na jego życiu prywatnym. Było już późno, kiedy została spodziewa się pierwszego dziecka, mówiąc o jej przyszłej roli matki. Oficjalne zdjęcia były rzadkie, z wyjątkiem umowy z Paris Match.

Wiemy również, że jest to bardzo trudne i bolesne, ale może z czasem Karine Ferri mówić o tym, aby podzielić się z anonimowego, który żył, lub mogą żyć, co przeszła. 

Pragniemy w każdym razie dużo odwagi do Karine Ferri i mamy nadzieję znaleźć wkrótce w formie premii głosowych w szczególności.

Patrz - Zdjęcia: Karine Ferri młoda matka i w szczytowej formie