Samuel Etienne, po powolnym starcie, okazał się udać pytaniami mistrz, zastępując zabytkowych Julien trędowatych. Ale jeśli profesjonalny boku, wszystko idzie do dziennikarza 44 lat, mieszka obok osobisty, jest również doskonale rozkwitł.

Były chorobliwie zazdrosny, powierzył pierwszy przeżywszy długą historię, która zakończyła się źle. W tym czasie był, w jego słowach: "Zazdrosny krzycząc do psot, aby wątpić we wszystko, aby szpiegować. Wreszcie prawdziwy zazdrosny co." Ponieważ znalazł się ran i spokoju przez Helen. "Dziś, nie jestem zazdrosny o wszystko, wiem, że zaufanie jest kluczem do wszystkiego, jest absolutna. Moja żona, którą poznałem tam kilka lat, mam specjalnie dobrane do tego, ponieważ był osobą najbardziej godną zaufania, jakiego kiedykolwiek spotkałem"Wyznał niedawno na wystawie w plecy.

Helen, która pracuje w zegarmistrzowskiego, jest dyskretna kobieta, i like it, bardzo wysportowany. Dziennikarka regularnie dzieli się ze swoją pasją do jazdy na rowerze, pływanie i bieganie. Para miała dziecko, chłopca o imieniu Malo który będzie wiać swoją pierwszą świeczkę w czasie krótszym niż rok. Samuel był bardzo wygodny w swojej nowej roli taty ...

 >>> Czytaj także: Pytaniami: jaki mistrz Samuel Etienne wielki sekret cache?