ale kiedyś nie narażać ich historię miłosną. Jeszcze Laurent Delahousse i Alice Taglioni byli kochankami od kilku lat. Gwiazda prezenter JT weekendu na France 2, który będzie 48 roku późno, aktorka, w wieku 41, razem mieć dziewczynkę Swann, urodzonego w lutym 2016 r.

Zarówno nagłośnione, jednak historia jest znana tylko przez tabloidy. Ani Lawrence ani Delahousse Alice Taglioni chciał w pewnym momencie, skręcił za róg i ułożyła przed fotografami. Trzeba powiedzieć, że obaj żyli z partnerem przed spotkaniem w lipcu 2012 roku, kiedy to dziennikarz otrzymywał za wywiad.

Laurent Delahousse wspólne życie Florence Kieffer od kilku lat, z którą miał dwie córki urodzone w 2005 i 2008 roku Alice Taglioni, w międzyczasie, był w związku z aktorem Jocelyn Quivrin. Rodzice małego Charliego, urodzony w marcu 2009 roku, ich romans zakończył się z powodu dramatu Jocelyn Quivrin zginął w wypadku samochodowym w listopadzie 2009 roku. 

Innymi słowy, wysłane przez Alice Taglioni zdjęcie jest rzadkie i mogą być wykorzystywane w sposób, formalizacja stosunków z Laurent Delahousse. Zaledwie kilka miesięcy temu, to było w klasie siłowni, aktorka opublikowała jej zdjęcie obok jej kochanka. Ale głowy w dół, w prawo wysiłku, można było sobie wyobrazić, że to ktoś inny. 

Tym razem, nie ma wątpliwości, Alice Taglioni i Laurent Delahousse cieszyć się latem razem. I to właśnie na Korsyce dzielili porozumiewawcze momencie ich wakacje z fanów aktorki o strzale, w której pojawiają się one ze sobą. Alice Taglioni, dokuczanie, delikatnie wyśmiewa swojego człowieka skomentował, zauważając, futurystyczny wygląd Laurent Delahousse, ukryty pod maską do nurkowania. Żyć szczęśliwie, żyć w ukryciu, to jest dobrze znane.

Patrz - Laurent Delahousse: sekret jego wysuszyć (ostatni) Revealed!

# Durejournée #zoolander

Publikacja udostępniane przez Alice Taglioni (@alicetaglioni_officiel) 4 sierpnia 2017 na 1:11 P.M. PDT

#coach #jpclemenceau #nocomment #blaguesgraveleusesnonsouhaitees

Publikacja udostępniane przez Alice Taglioni (@alicetaglioni_officiel) 5 marca 2017 na 2:19 czasu pacyficznego